Jednou vetou

FOTO a VIDEO: Dobrá voľba si zvolila za predsedu Druckera. Ukázali sa aj starí známi

Tomáš Drucker predstavil tím odborníkov strany Dobrá voľba, 19. 9. 2019

foto: red

Všetko prebehlo, ako sa očakávalo. V Trnave sa dnes konal ustanovujúci snem strany Dobrá voľba exministra Tomáša Druckera. Ten sa stal zároveň predsedom novovzniknutého politického subjektu, ktorý bude viesť aj do najbližších parlamentných volieb v roku 2020.

FOTO a VIDEO: Úspešní odborníci, ale aj známe tváre. Tomáš Drucker predstavil tím strany Dobrá voľba

Ustanovujúci snem strany Dobrá voľba jednohlasne zvolil za predsedu strany Dobrá voľba Tomáša Druckera. Za podpredsedov boli zvolení Lucia Kurilovská, Katarína Csefalvayová, Michal Sýkora, Radomír Šalitroš a Branislav Becík.

VIDEO: Zhrozený Drucker prezidentke a premiérovi: Zvolajte bezpečnostnú radu

V svojom prejave akcentoval novozvolený predseda Tomáš Drucker potrebu kooperácie a predkladania riešení: ,,Slovensko je unavené z hádok lídrov politických strán. Dobrá voľba nehovorí s kým nie, ale kladie dôraz na kooperáciu. Na politickej scéne sa presadzujeme pokojne a predkladáme praktické riešenia. Sme dobrou alternatívou pre voličov, ktorí hovoria, že nemajú koho voliť, pretože sa nevedia stotožniť s aroganciou vládnych strán a nepresviedčajú ich ani navzájom rozhádzané a hašteriace sa opozičné strany,“ uviedol Drucker.

Uverejnil používateľ Dobrá voľba Sobota 26. októbra 2019

 

EXKLUZÍVNE FOTO: Drucker láka do strany Ficových exministrov

Na sneme sa objavili aj známe tváre, ako napríklad starosta bratislavského Nového Mesta Rudolf Kusý, alebo niekdajší dlhoročný predseda ZMOSu Michal Sýkora, herec a bývalý riaditeľ divadla v Nitre Ján Greššo, podnikateľ a Prezident Slovenského zväzu obchodu Pavol Konštiak (s ktorým Drucker pred časom rokoval – exkluzívne foto sme priniesli tu), či exminister kultúry Marek Maďarič, ktorý sa účastníkom snemu aj prihovoril: ,,Je mi sympatická Dobrá voľba, keďže kladie dôraz na kooperáciu a na politickú scénu prináša kombináciu dobrých ľudí–už politicky skúsených, ale aj nové tváre. Pričom jedni aj druhí majú dobrý kredit a odborný profil. Dobrá voľba je ukotvená v regiónoch a prezentujú ju ľudia z celého Slovenska, čo je v dnešnej dobe obzvlášť dôležité,“ uviedol na sneme Dobrej voľby Maďarič.

EXKLUZÍVNE FOTO: Nový imidž exministra Maďariča. Je toto vôbec on?

V Dobrej voľbe pôsobí aj exminister obrany a súčasný poslanec NR SR Martin Fedor, ktorý má skúsenosti hneď z niekoľkých strán. V minulosti pôsobil v SDKÚ, potom Sieť a Most-Híd. Drucker do svojich radov prilákal aj takmer zabudnutú bývalú reportérku Annu Ghannamovú, ktorá sa dnes snaží zaujať v sociálnej oblasti a podpore seniorov.

Ďalším známym menom v Druckerovej strane je bývalý šéf Všeobecnej zdravotnej poisťovne Miroslav Kočan, alebo bývalý novinár a hovorca Tomáš Kuča, ktorý s Druckerom pôsobil na ministerstve zdravotníctva a neskôr robil Kuča pre predsedu vlády Petra Pellegriniho. Koncom leta však dal Pellegrinimu košom (viac aj tu) a dnes šéfuje volebnej kampani a komunikácii novovzniknutej strany Dobrá voľba.

FOTO: Drucker šokuje

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky