Jednou vetou

„Mičinás“ László? Opitý Bugárov minister si poriadne zavaril

Minister životného prostredia SR László Sólymos

foto: TASR

Hanba na mraky! Podpredseda vlády a minister životného prostredia László Sólymos sa v stredu podvečer v centre Bratislavy mal pobiť a v opilosti poriadne vyvádzať. Informoval o tom portál Plus 7 dní. Na privolaných policajtov mal vykrikovať, že je ministrom. Nepomohlo a tak Bugárovho kolegu predviedli.

Včera krátko po 17.00 hod sme prijali na linke 158 oznámenie o výtržnosti v priestoroch ázijskej reštaurácie na Laurinskej ulici v Bratislave. Podľa doterajších informácií dvaja muži slovne ako aj fyzicky napadli personál tejto reštaurácie, pričom po ich vykázaní jeden z mužov poškodil a rozbil sklenenú výplň vchodových dverí tejto reštaurácie,“ informovala na sociálnej sieti Polícia.

FOTO: Nervózny z budúcnosti? Bugárov minister Sólymos blúdil po obchodnom centre

O tom, že jedným z výtržníkov má byť samotný minister životného prostredia informoval portál Plus 7 dní na svojej stránke. „Po príchode hliadka PZ dvoch mužov – L.S. a Z.S. obmedzila na osobnej slobode a eskortovala na policajné oddelenie. Poškodením sklenenej výplne dverí bola spôsobená škoda vo výške cca. 1.000 ,- € a zároveň bol jeden zamestnanec reštaurácie privolanou RZP prevezený k ošetreniu do jednej z bratislavských nemocníc,“ píše polícia na facebooku.

článok pokračuje nižšie

POLICAJTI BOLI VČERA VEČER VYSLANÍ K INCIDENTU V JEDNEJ Z ÁZIJSKÝCH REŠTAURÁCII Včera krátko po 17.00 hod sme prijali…

Uverejnil používateľ Polícia SR – Bratislavský kraj Štvrtok 23. januára 2020

 

Čo bolo presne za celým incidentom je momentálne v štádiu vyšetrovania, isté je, že pre samotného ministra je to poriadna hanba. V médiách sa objavili informácie o tom, že Sólymos prežíva v súkromí ťažké chvíle pre chorobu blízkeho človeka. V nadchádzajúcich parlamentných voľbách, ktoré budú koncom februára, opäť kandiduje. Most-Híd nominovala Sólymosa na tretie miesto, hneď po Bélovi Bugárovi. Lídrom kandidátky je súčasný minister dopravy Árpád Érsek.

„Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva a vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci. Po vykonaní potrebných úkonov boli obaja muži prepustení,“ informovala Polícia SR.

 

Môže vás zaujímať

NAKA pri dnešnej protidrogovej akcii na východe Slovenska zadržala 9 osôb