Jednou vetou

Multiotecko Kollár: Andrea, toto ťa nepoteší!

Boris Kollár na viedenskom letisku, 13. 11. 2018

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Pred ďalšou schôdzou parlamentu si potreboval vyventilovať hlavu. Multiotecko a šéf opozičného hnutia Sme rodina, Boris Kollár (53) odletel na pár dní do tepla a za slnkom. Spoločnosť mu robí jedna z matiek jeho detí. Andrea Heringhová to však nie je. Pozrite sa, koho zobral na výlet!

Bičan s mladou priateľkou. Takto si užíva prvé dni po rozvode

Najznámejší otecko a politik Boris Kollár sa objavil v utorok podvečer na viedenskom letisku Schwechat. Inokedy vždy pekne vyštafírovaný v obleku, sa teraz pohyboval v letiskovej hale nenápadne v texaskách a pulóvri.

Krištúfková zostala na ocot

„Ani by som si ho nevšimla keby ma priateľ neupozornil, že je to on. Len sme sa čudovali, kde je Andrea Heringhová, pretože podľa všetkého išiel s Barborou Richterovou a ich Arturkom,“ uviedla naša čitateľka, ktorá nám poslala tip a fotografie do redakcie. O tom, ako vyzerá aktuálne vzťah desaťnásobného otecka s bývalou playmate, s ktorou má mimochodom dve deti (Sara Zoe, Boris) sme sa však nedozvedeli.

Rodinka úžasných. Kanócz a Loj si takto vyšli s deťmi do mesta

„Áno, išiel som na dovolenku do Dubaja, ale viac nebudem komentovať svoje súkromie,“ odpovedal pre hlavne.sk Boris Kollár, keď sme ho kontaktovali. Nezdá sa mi, že by bol Boris s Andreou pohádaný, len si chcel asi vyventilovať hlavu od všetkého,“ povedal nám zdroj blízky Kollárovi.

Zdá sa, že pred ďalšou parlamentnou schôdzou, ktorá sa začne 27. novembra si vybehol multiotecko za slnkom a načerpať nové sily. V sobotných komunálnych voľbách jeho hnutie Sme rodina získalo 11 starostov a 123 poslancov miestnych, či mestských zastupiteľstiev.

FOTOGALÉRIA – kliknite na miniatúry

Pridajte sa k nám na facebooku – viac informácií nájdete TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky