Nálady vo volebných tímoch: Vládli takéto emócie!

Pozrite si v našej fotogalérii, ako to vyzeralo počas volebnej noci v jednotlivých štáboch

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Prvé kolo prezidentských volieb je úspešne za nami a zanechalo zmiešané pocity nielen vo voličoch, ale aj prezidentských kandidátoch. Aké nálady panovali vo volebných tímoch počas volebnej noci, a ako volebnú noc prežívali samotní kandidáti vysvetlila odborníčka na neverbálnu komunikáciu, Nora Lauková.

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Volebnú noc trávi M. Šefčovič s rodinou | foto: hlavne.sk/bv

Volebná noc Zuzany Čaputovej: Vďačná a šťastná

Volebná noc Zuzany Čaputovej | Zdroj: jxp

Najpozitívnejšou bola podľa Nory Laukovej jednoznačne noc víťazného volebného tímu. V tíme Zuzany Čaputovej vládne pozitívna atmosféra, plná očakávaní, ktoré budú naplnené. Je tam vidieť odhodlanie a snaha o úspech, vysvetľuje Lauková. Podľa jej názoru je síce Čaputová na fotografiách unavená, jej prejav je však otvorený, s pozitívnym vnímaním celej situácie. Na situačných fotografiách je vidieť sebaistý postoj, šťastné emócie a vďačnosť, dodala Lauková.

Indický Lotus make-up fashion week: Kvety a magické inšpirácie!

Volebná noc Maroša Šefčoviča: Unavený, ale odhodlaný

volebná noc M. Šefčoviča | foto: hlavne.sk/bv

Na fotografiách je vidieť únava spojená s miernym sklamaním, tvrdí Lauková. V postoji Maroša Šefčoviča podľa Laukovej prezrádzajú určitú mieru pragmatickosti, odhodlania ísť do ďalšej práce a nevzdávania sa najmä vtiahnuté ramená a hlava. Jeho celkový prejav je o koncentrácii a vnútorne negatívnejších emóciách, vysvetlila Nora Lauková.

FOTO: Pozrite si top 12 miest s najlepšou kvalitou života! Kde sa umiestnila Bratislava?

Volebná noc Štefana Harabina: Negatívny, ale sebaistý

Volebná noc Štefana Harabina | Zdroj: jxp

Na tíme Štefana Harabina je vidieť skôr negatívnejšie emócie, aj keď prejav Harabina je odhodlaný, priamočiary a presadzujúci, informovala Lauková. Podľa jej názoru je postoj Harabina v situačných fotografiách sebaistý, s prejavmi sily a vlastného presvedčenia.

Nekonečný príbeh. Tunel Višňové stavajú už 21 rokov!

Volebná noc Milana Krajniaka: Sklamaný, ale vyrovnaný

Volebná noc Milana Krajniaka | Zdroj: jxp

Je zrejmé, že emócie sú prejavom sklamania i keď vyrovnanosti. Na fotografiách je postoj Milana Krajniaka otvorený, s pozdvihnutou hlavou, čo deklaruje pochopenie situácie, vysvetlila Nora Lauková. Pri situačných fotografiách ide podľa Laukovej skôr o hraný úsmev, kde sa skrýva viac emócia smútku a miernej nespokojnosti.

FOTO a VIDEO: Najstaršia žijúca žena na svete a recept na dlhovekosť!

Môže vás zaujímať

Kalavská sa rozhodla, podá demisiu