Našli sme brata Mariána Kočnera. Sú úplne rozdielni

Marián Kočner a jeho brat Ivan

autorská koláž hlavne.sk, TASR, facebook

Kontroverzný podnikateľ Kočner je aktuálne najsledovanejšia osoba spoločenského aj politického života. Jeho brat Ivan naopak túži po anonymite a byť nepovšimnutý. Títo dvaja sú si veru málo podobní.

Kiskovi ľudia ignorujú infozákon. Úspešne taja platy

V Pezinku poznajú brata Mariána Kočnera všetci kávičkári. Vedie totiž jednu z najobľúbenejších pezinských kaviarní. Výborné espresso, domáce koláče či osviežujúce limonády. V kaviarni na hlavnom námestí panuje vždy dobrá nálada. Do veľkej miery tomu prispieva aj Ivan Kočner. Vysoký muž s nepoddajnými kučerami má na prvý pohľad pramálo spoločné so svojím bratom.

Organizátorka protestov Karolína Farská v sídle OĽaNO: Pre toto som tam bola

„Je to výborný chalan. Máme ho radi,“ prezradili návštevníci kaviarne. Či vedia o koho ide, odpovedali bez zaváhania: „Áno, ale je úplne iný,“ zhodnotili. A asi to sedí. Brata dnes najznámejšieho väzne uvidíte v bežnej pracovnej dobe s handrou v ruke utierať stoly, blokovať či roznášať objednávky. Keď je plná kaviareň nezastaví sa.

Niektorí ich taja, iní sú s polovičkami pripravení. Toto sú prvé dámy budúcich prezidentov

Ivan Kočner (vľavo) sa na svojho brata Mariána veľmi nepodobá, či? | foto: Facebook/TASR

Chcem dostávať pravidelne novinky – Newsletter

Podľa známych vedie pokojný rodinný život a so svojím bratom vraj nehovoril poriadne dlho. S manželkou sa zoznámil na internáte, majú dcéru Emmu po ktorej aj pomenovali kaviareň.

Ivan Kočner vedie jednu z najobľúbenejších pezinských kaviarní | foto: Facebook IK

Bratislava je lepšia dedina. Porovnali sme čakárne na železniciach

Marián Kočner má narozdiel od svojho brata toho na rováši dosť. Jeho kauzy nespočítate na všetkých prstoch. Okrem finančných machinácií sa preslávil parkovaním svojich luxusných áut na miestach pre invalidov. Svoje počínanie pred rokmi vysvetlil po svojom. Parkovacie miesta sú totiž príliš malé pre jeho luxusné automobily.

Zločinecké komando v kauze vraždy Kuciaka – kto je kto?

Rovnako tak neznášal úzke vchody do podzemných garáží, preto obľuboval parkovať hocikde, kde sa mu zamanulo. Teraz však čelí oveľa vážnejším problémom, ako jedna pokuta za parkovanie. Do väzby ho zobrali kvôli podozreniu z falšovania zmeniek a k tomu sa pridalo podozrenie z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka. Toho Marián Kočner nemal v láske, pretože mu pokladal množstvo nepríjemných otázok ohľadom jeho pofidérneho biznisu. Čo je paradoxom, brat Mariána Kočnera bol predčasom šéfom investigatívneho tímu Reportéri v RTVS.

Páčil sa Vám článok? Pridajte sa k nám na facebooku – nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí trvá malá lavínová hrozba