Jednou vetou

Nebudem reagovať na mediálne odkazy poslancov, uzavrel Pellegrini

Novinár sleduje v tlačovom stredisku príhovor podpredsedu strany SMER-SD Petera Pellegriniho počas slávnostného snemu strany Smer - sociálna demokracia, 8. decembra 2018 v Trenčíne.

foto: TASR - Radovan Stoklasa

Predseda vlády Peter Pellegrini (Smer-SD) nebude reagovať na odkazy opozičných ani koaličných poslancov, ktoré mu budú posielať cez médiá.

VIDEO: Fico robil Mikuláša v parlamente. Pozrite sa, ako sa zamaskoval?!

Premiér tak reagoval na vyjadrenie Jaroslava Pašku (SNS) pre denník Pravda, v ktorom vyzýva Pellegriniho na prepracovanie bezpečnostnej stratégie štátu.

Podľa Paškovho vyjadrenia pre Pravdu odmietnutie bezpečnostnej stratégie odôvodňuje SNS tým, že označuje Rusko ako hrozbu pre Slovensko. Schválenie dokumentu avizujú len po jeho prepracovaní.

Smer-SD má jasno v prezidentskom kandidátovi, ešte ho nepovedal

„Informáciu som zachytil len z médií. Počkám, ak ma bude koaličný partner na Koaličnej rade kontaktovať oficiálne, potom sa touto témou začnem zaoberať. Pokiaľ sú to nejaké výkriky cez médiá, ja mám dosť práce, ako reagovať na každý jeden takýto výkrik. Je mi ľúto, že to robí aj pán koaličný poslanec, ale takto sa veci nerobia,“ doplnil premiér.

Martin Glváč: Politici by nemali vlastniť médium. Príprava zákona je náročná

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky