Jednou vetou

Nesrovnal rozsvietil hotel do farby trikolóry. Podporuje ho najmä rodina.

Aj volebné výsledky očakával I. Nesrovnal v prítomnosti rodiny.

foto: TASR

Súčasný primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal si verí. Hotel Devín, v ktorom prebieha jehovolebná noc, rozžiaril do farby trikolóry. "Bratislavčania rozhodnú na základe reálnych výsledkov, ktoré vidia v uliciach. Ja si však verím," vyhlásil Ivo Nesrovnal.


 „Verím si od začiatku týchto volieb. Vykonali sme obrovský kus roboty a môžem sa v pokoji pozrieť na seba do zrkadla. Viem, čo pred nami je a čo treba spraviť. Som ten posledný, ktorý by hovoril, že v Bratislave je všetko v poriadku,“ skonštatoval Nesrovnal. Hrdý je podľa jehoslov najmäna spustenie bikesharingu v slovenskej metropole.

V hoteli, kde čaká na výsledky, sme nezaznamenali žiadnu známu osobnosť ako je to u jeho konkurentov. Nesrovnal sa venuje najmä novinárom a odpovediam na ich otázky. Hotel svieti vo farbách trikolóry, podobne ako to bolo u prezidenta Kisku počas volebnej noci.


Predvolebnú kampaň viedol podľa svojich slov on i jeho tím čestne a bez bočných úmyslov. „Určite je plno vecí počas kampane, ktoré sme mohli zdokonaliť, či urobiť inak. Nerobili sme však antikampane, išli sme pozitívnym spôsobom,“ povedal Nesrovnal.

V hoteli, kde očakáva výsledky Ivo Nesrovnal je aj výborný catering. Posúďte sami v našej galérii.

 

 

Atmosféra v hoteli Devín je podľa novinárov veľmi pokojná. Nesrovnal má so sebou rodinu. Okrem partnerky a detí ho prišla podporiť aj jeho mama.

Kandidáta, súčasného primátora Iva Nesrovnala, popdorujepošas volebnej noci najmä rodina. Na snímke jeho mama. | foto: hlavne.sk

 

 

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky