Jednou vetou

Nosí Čaputová stále tie isté šaty?

Zuzana Čaputová

autorská koláž hlavne.sk, Facebook ZČ

Zaujímavý úkaz! Kandidátka na prezidentku Zuzana Čaputová zaujala svojim outfitom. V predvolebných debatách sme si počas posledného týždňa všimli, že vyzerá stále takpovediac rovnako... Nosí rovnaké šaty, alebo sú to podobné modely? Zuzana Čaputová vypreferovala evidentne pre televízne a internetové debaty červenú farbu. Ako je to s obliekaním političky?

Zuzana Čaputová | foto: facebook Z. Č.

VIDEO: Kočner podporuje Zuzanu Čaputovú

Zuzana Čaputová mala v nedeľnej diskusnej relácii TA 3 oblečené červené šaty s nazberanými rukávmi. Šaty dopĺňala dlhá retiazka s príveskom.

Krátko na to na Markíze v relácii Na telo mala Zuzana Čaputová na sebe opäť červené šaty, opäť s nazberanými rukávmi. Šaty dopĺňala dlhá retiazka s príveskom. Takmer to pôsobilo, že išla z televízie do televízie. Hoci relácia v TA3 bola prednahrávaná deň vopred.

Zuzana Čaputová v nedeľu v diskusii Na Telo a v sobotu v diskusii TA3  | reprofoto TV Markíza, TA3, koláž hlavne.sk

Čo skrýva prezidentská kandidátka?

Cez týždeň mala Zuzana Čaputová vo viacerých diskusiách na internete zasa iné červené šaty, bez nazberaných rukávov, ale podobného jednoduchého strihu. Opäť ich dopĺňala dlhá retiazka s príveskom.  Aj v redakcii Košice Dnes žehlila uplynulý týždeň červené šaty do debaty.

Zuzana Čaputová pred debatou v Košiciach | foto: facebook Z.Č.

Exkluzívne: Lukratívny džob! Vieme kam má namierené Kiskov šéf protokolu

Ako máme čítať tento štýl obliekania prezidentskej kandidátky? Evidentne obľubuje červenú a nosí rovnaké modely, čo môže pôsobiť  možno až nudne.

„Môže tým vyjadrovať skromnosť. Zobrala si, že v jednoduchosti je krása. Niečo podobné vidíme u nemeckej kancelárky Angely Merkelovej,“ objasnila pre hlavne.sk odborníčka na protokol a spoločenskú etiketu Olga Perušková. Nemecká kancelárka A. Merkelová je známa tým, že nosí často úplne rovnaký typ nohavicového kostýmu v rôznych farebných prevedeniach, prezentuje tak podľa odborníkov skromnosť a šetrnosť.

A prečo červená farba? „Červená farba je dráždivá a zapamätateľná, aj to patrí k politike,“ objasňuje pre hlavne.sk Olga Perušková.

Valentín, alebo voľba sudcov? Zamilovaný Poliačik, zmätený Danko a chladný Matovič

„Zuzana Čaputová má viac podobných modelov šiat, určite nenosí jedny a tie isté šaty do diskusií. Viem to, lebo keď ich po nákupe doniesla, bol som zhodou okolností pri tom. Červenú farbu zvolila, lebo ju mala na sebe a ľudia reagovali, že sa im páči, tak prečo nie?“ uviedol pre hlavne.sk hovorca Z.Čaputovej Martin Burgr.

Spojte sa s nami na facebooku a všetko podstatné budete mať po ruke.

Ďakujeme za každý like 🙂 Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Rezník hasí situáciu v RTVS. Problémová šéfka Hana Lyons končí, ale idú aj ďalší