Jednou vetou

OĽaNO : Znovu stojíme na križovatke, máme šancu vybrať si

Igor Matovič zo strany OĽaNO.

Foto: TASR

Slovensko opäť stojí na križovatke a spoločnosť má znovu šancu vybrať si, aký bude náš zajtrajšok, aký bude charakter Slovenska a jeho budúcnosť. Pri príležitosti Novembra 89 to uviedli predstavitelia hnutia OĽaNO.

Revolúcia, ktorá ukončila 50 rokov komunizmu. Ako to celé bolo?

„Či to bude štát, kde právo a spravodlivosť bude platiť pre každého rovnako. Štát, kde talent, energia a húževnatosť budú odmenené a za poctivú prácu dostanú ľudia riadne zaplatené. Krajina, kde dane budú ľudia platiť s hrdosťou, pretože budú rozumnou investíciou do budúcnosti našich detí. Krajinou, kde politici budú s pokorou spravovať Slovensko, ktoré im ľudia zverili,“ odkázali Obyčajní.

Podľa nich všetci vieme, akým prekážkam čelíme. „Čo nám však dnes chýba, je politika zdravého rozumu, bez malicherností a vzájomných hádok. Ťažké rozhodnutia, ktoré zoberú Slovensko oligarchom a vrátia ho naspäť ľuďom. A nadovšetko potrebujeme odvážnych ľudí, ktorí povedú krajinu aj v ťažkých časoch,“ tvrdia v stanovisku Predstavitelia OĽaNO sa domnievajú, že naša nádej na lepšie Slovensko je dnes väčšia ako prekážky, ktoré nám stoja v ceste.

KOMENTÁR: Označí nás Kiska za mafiánov?

„Máme vlastný štát, máme slobodu a svoj osud držíme v rukách. A máme nádej, že Slovensko bude krajinou, o akej sme snívali 17. novembra,“ dodali.

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky