Jednou vetou

Opozícia bojkotuje vzburu v SMER-SD

Natália Blahová a Robert Fico

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota, Facebook

Neveria im! Opozícia je presvedčená, že aktuálna vzbura košických členov SMER-u nie je vážny problém. "Nadávali našim kadidátom do bašternákovcov  a kočnerovcov. Výsledkom bolo že ľudia si zvolili za predsedu VÚC-ka nevedka a v Košiciach za primátora "vševedka", lebo najviac nadávali na SMER," napísala v liste končiaca europoslankyňa za SMER Monika Smolková. "Prehrali sme, lebo Fico. Všetci to vedia, len sebareflexie niet," posielal list generálnemu sekretárovi SMERu Viktorovi Stromčekovi predseda strany za Košice 4 Milan Géci. Premiér Pellegrini požiadal novinárov, aby sa s otázkami obracali na predsedu strany R. Fica, ten je ale niekde v zahraničí a mlčí...

Ivan Varga váha, či zoberie poslanecký flek po Miroslavovi Čížovi

„Vítam, že aj členská základňa chce diskutovať o budúcnosti strany SMER. Možno by som privítal, keby sa diskutovalo vnútri strany. … Tá diskusia dovnútra nezačala prebiehať a možno preto pristúpili k takémuto verejnému tlaku,“ snažil sa obhájiť členov SMER-SD z východu premiér Pellegrini.

Ak by verejnosť očakávala, že opozícia bude mať z tohto rozkolu v strane radosť, nie je to tak. „Je to šaškovaný oportunizmus,“ napísala na facebooku poslankyňa SaS Natália Blahová. Podľa nej výzva neprišla, keď Jana Vaľová parazitovala na sociálnych podnikoch, ani keď východe bačovala na cudzej pôde ich kolegyňa grófka Rošková a mlčali, aj keď Pavol Paška a košická vetva Smeru ovládli slovenské zdravotníctvo. „Kých sa dalo nažrať zo spoločného válova, situácia bola aj na východe pokojná,“ pritvrdila slovník Natália Blahová.

NEBUĎTE NAIVNÍ!Médiami sa prehnalo tsunami nadšenia týkajúce sa košickej odnože Smeru, ktorá si dupla nôžkou a vyzvala…

Uverejnil používateľ Natália Blahová Štvrtok 30. mája 2019

 

Politici OĽaNO rozkol v SMER-e úplne ignorujú.

Miroslav Beblavý zo Spolu iba cez sociálnu sieť skonštatoval: „V Smere práve prebieha zásadný ideologický súboj medzi väčšími a menšími zlodejmi. S napätím očakávam výsledok.“

V Smere práve prebieha zásadný ideologický súboj medzi väčšími a menšími zlodejmi. S napätím očakávam výsledok

Uverejnil používateľ Miroslav Beblavy Spolu Streda 29. mája 2019

Milan Krajniak zo SME Rodina vyhlásil, že keďže so Smerom v budúcnosti ako s partnerom nepočítajú, je im úplne jedno, čo sa tam deje. „Nepovažujem to za signifikantný proces,“ vyhlásil Milan Krajniak pre hlavne.sk.

Medzi poslancov pribudne aj bývalý podporovateľ Slotu

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky