Jednou vetou

Organizátorka protestov Karolína Farská v sídle OĽaNO: Pre toto som tam bola

Karolína Farská (Za slušné Slovensko) a poslanec Igor Matovič (OľaNO)

fautorská koláž hlavne.sk, TASR, facebook

Chodí si po rozumy k Matovičovi? Vieme, čo hľadala spoluorganizátorka protestov Za slušné Slovensko Karolína Farská v centrále opozičnej OĽaNO.

Chcem dostávať pravidelne novinky – prihlásiť sa na Newsletter

Pred pár dňami sme boli svedkami, ako Karolína Farská vchádza do domu, kde má novozriadenú centrálu hnutie Igora Matoviča – OľaNO. Práve organizátori protestných pochodov Za slušné Slovensko neraz čelia rôznym podozreniam o prepojení s opozíciou a samotnými politikmi.

Organizátorka prostestov a aktivista Karolína Farská najskôr tvrdila, že bola v budove na Zámockej ulici, ale v júni t.r.. Lenže my sme ju tam zastihli v auguste, práve čase keď už tam mali zriadené sídlo Matovičovci. „Ja tam neďaleko bývam v podnájme, ktorý mi platia moji rodičia a chodím tam aj do Candy Shopu (obchod s cukrovinkami). Ani neviem, že tam vôbec sídli OĽaNO,“ tvrdila nám pôvodne Farská.

Niektorí ich taja, iní sú s polovičkami pripravení. Toto sú prvé dámy budúcich prezidentov

Neskôr sa organizátorka protestov Za slušné Slovensko rozpamätala a potvrdila, že tam v auguste napokon bola: „Áno, boli sme tam na Zámockej. My sme hľadali priestory, v ktorých by sme mohli fungovať ako iniciatíva Za slušné Slovensko, lebo doteraz sme boli kade-tade po bytoch,“ doplnila Farská. „V centrále OĽaNO sme však určite neboli,“ uzavrela Farská, keď sme sa je opýtali, či sa stretáva s politikmi na tejto adrese.

Podľa našich informácií si organizátori protestov Za Slušné Slovensko našli vyhovujúce priestory na neďalekých Palisádach, kde im sympatizanti poskytli prijateľné podmienky a niektorí zabezpečili aj chýbajúce kancelárske vybavenie.

Otrasné praktiky v Domove seniorov! Riaditeľka je podľa viacerých neschopná

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky