Jednou vetou

Po Sulíkovi vysvetľovala Kočnera Nicholsonová

Erik Tomáš vytiahol na Luciu Ďuriš Nicholsonovú fotografiu s Kočnerom

autorská koláž hlavne.sk, TV Markíza

Rozhovor na lavičke, ktorý trval dve hodiny s Luciou Nicholsonovou strávil podľa vlastných slov dnes obžalovaný Marian Kočner. O stretnutí s političkou informoval v roku 2011. V relácii Na telo v TV Markíza jej to pripomenul poslanec za Smer Erik Tomáš zverejnením fotomontáže Kočnera s Nicholsonovou.

FOTO: Od roboty sa zatiaľ nepretrhne. Takto si užíva prvý hasičský atašé Nejedlý

„Keď pani Nicholsonová tvrdí, že všetko čo Kočner povie, je pravda, tak pán Kočner na tlačovej besede v roku 2011 povedal, že sa s vami ( pozn. red. – s L. Nicholsonovou) strávil dve hodiny na lavičke v družnom rozhovore dve hodiny a ste si dobre rozumeli. Čiže ak je pravda, čo Kočner hovorí o smerákoch, tak musíte prijať aj toto,“ zdôvodňoval Tomáš v štúdiu zverejnenie fotomontáže na ktorej Kočner sedí s Nicholsonovou na lavičke.

FOTO: Medzi nimi je budúci slovenský premiér. Možno.

Podľa europoslankyne Kočner na tlačovke v roku 2011 blúznil. „ Je to absolútny výmysel,“ reagovala na Kočnerove slová Nicholsonová, pričom upozornila na Threemu, ktorá ukázala prepojenie Kočnera len Smerákov.

Fotomontáž, ktorú priniesol do TV Markíza Erik Tomáš, 16. 2. 2020 | foto: reprofoto TV Markíza

 

Tomáš jej zároveň pripomenul raňajky u Kočnera s jej straníckym šéfom Richardom Sulíkom, na ktorých rozoberali napríklad voľbu generálneho prokurátora v čase, keď Sulík bol predsedom parlamentu.

Fotomontáž, ktorú priniesol do TV Markíza Erik Tomáš, 16. 2. 2020 | foto: reprofoto TV Markíza

 

,, Nemá nič iné len raňajky Sulíka s Kočnerom,“ reagovala Nicholsonová na Tomáša. Len pred pár dňami za Kočnera poriadne naložila Sulíkovi exsaskárka Natália Blahová. Podľa nej sa Sulík stretol s Kočnerom 13 krát a mal by rovnako prijať politickú zodpovednosť a nekandidovať v parlamentných voľbách.

Sulík Blahovej odkázal, že je iba frustrovaná u odchodu z SaS. Tá zároveň vyhlásila, že na kandidátke SaS sú viaceré „obskúrne postavičky“, ktoré zatiaľ nechcela menovať, myslí si však, že sa vynoria.

Sulík Blahovej: Stúpila si do l**na

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky