Jednou vetou

Martin Glváč: Parlament je rizikové pracovisko!

Podpredseda NR SR Martin Glváč

autorská koláž hlavne.sk

Nezvyčajná nehoda v parlamente. Obyčajné nabíjanie telefónu sa zmenilo na zápas o sako podpredsedu Národnej rady Slovenskej republiky. Našťastie sa nikomu nič nestalo. Za všetko môže... Pozrite sa na to, aký mal Martin Glváč (SMER-SD) nedávno začiatok víkendu!

Kuriózny záver pracovného týždňa nedávno zažil podpredseda Národnej rady SR Martin Glváč, ten bol doslova na roztrhanie. Takto nečakane prišiel o svoje sako! Čo sa mu stalo?

Ekluzívne video: Toto nemal nikto počuť. O čom sa rozprávali Kim a Donald?

Spočiatku to vyzerá, ako výsledok nebezpečnej hry so zúrivým psom. V skutočnosti ho „napadol“ obyčajný kancelársky stroj, ktorý sa zmenil „sakožrúta“.

FOTO: Pospím si, vyčistím zuby, ale aj pekne vypočujem. Takto zaujal prezidentov prejav v parlamente

„Národná rada SR je rizikovým pracoviskom. Dnes sa mi to potvrdilo na vlastnom saku,“ uviedol M. Glváč a hneď aj vysvetlil kurióznu nehodu. „Pri napájaní mobilného telefónu do nabíjačky mi ho zoskartovalo,“ popísal podpredseda NR SR, ako prišiel o kus svojho saka.

článok pokračuje pod obrázkom

Martin Glváč má v kancelárii „sakožrúta“ | fotokoláž MIPS/hlavne.sk

Záležitosť sa odohrala našťastie v čase, keď ho nečakali žiadne oficiality. Aj preto celú situáciu zobral s nadhľadom a dodal: „Víkend mi to však nepokazí a aj vám ho prajem vydarený.“ 

Podľa fotografie, ktorú zverejnil na sociálnej sieti si to odniesol ľavý roh tesne pri vrecku. Možno by nebolo na škodu vybaviť kancelárie parlamentu okrem štandardných lekárničiek aj príručným „šitíčkom“ na rýchle opravy šatstva po takýchto nehodách.

Aj politici sa radi „svojkujú“ – pozrite si ich selfie

Vo svete sú známe podobné kuriozity, keď sa do skartovačky načakane priplietla aj kravata, čo však nebol tento prípad. O „pažravosti“ týchto zariadení v minulosti varovali aj známi nórski rozhlasoví moderátori vo videu (nižšie).

Skartovačka, alebo pojedač saka? Toto sa pritrafilo podpredsedovi NR SR, Martinovi Glváčovi:

Pozrite si aj: Nová hračka do parlamentu?

 

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky