Jednou vetou

Polícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý prepadol čerpaciu stanicu

Ilustračné foto

Polícia SR

Polícia vyšetruje stredajšie (26.12.) lúpežné prepadnutie jednej z čerpacích staníc na Vajnorskej ulici v bratislavskom Novom Meste. Doposiaľ neznámy muž si odtiaľ odniesol vyše 670 eur, ľahko sa pritom zranila jedna zo zamestnankýň. čerpacej stanice. TASR informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lucia Mihalíková.

Podľa doterajších informácií vošiel do priestorov čerpacej stanice maskovaný muž okolo 21.30 h a pod hrozbou použitia zbrane požadoval vydanie hotovosti. „Zamestnankyne z obavy o svoj život a zdravie ušli do administratívnych a skladových priestorov čerpacej stanice,“ priblížila Mihalíková.

Páchateľovi sa následne podarilo ukradnúť viac ako 670 eur, s ktorými ušiel. „Počas lúpežného prepadnutia sa pri úteku ľahko zranila zamestnankyňa, ktorá bola prevezená službou rýchlej zdravotnej pomoci na ošetrenie do jednej z bratislavských nemocníc,“ doplnila Mihalíková.

Kynológovia mestskej polície pomohli 60-ročnému Bulharovi

Polícia v tejto súvislosti pátra po neznámom páchateľovi. Ten je vysoký 170 – 175 cm a má strednú postavu. Oblečenú mal čierno-šedú bundu s kapucňou, svetlo-sivé nohavice a čierne tenisky s bielou podrážkou. Tvár si počas prepadu maskoval zelenou šatkou.

Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci trestného činu lúpeže.

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky