Polícia vyšetruje okolnosti úmrtia 15-ročného dievčaťa z Bratislavy

Ilustračné foto

TASR

Polícia začala s vyšetrovaním okolností úmrtia 15-ročnej Bratislavčanky. V piatok (10.2.) krátko pred 18.00 h bola policajná hliadka vyslaná na preverenie oznámenia do jednej zo škôl na Borinskej ulici v Bratislave. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Slamková.

„Po príchode policajti zistili, že na uvedenom mieste sa na rebrinách v priestoroch telocvične nachádzalo obesené telo ženy bez známok života. Policajti totožnosť mŕtvej zistili, ide o 15-ročnú Bratislavčanku,“ doplnila Slamková. Ohliadajúci súdny lekár cudzie zavinenie na mieste nepotvrdil ani nevylúčil a pre zistenie presnej príčiny smrti bola nariadená pitva.

Ďalšie okolnosti prípadu sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania. „Poverený príslušník Policajného zboru začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. V prípade, ak sa ďalším vyšetrovaním preukáže, že žena si privodila smrť sama, trestné stíhanie bude zastavené,“ uzavrela policajná hovorkyňa.

Môže vás zaujímať

Demisia Kalavskej zatiaľ do Kancelárie prezidenta doručená nebola