Jednou vetou

Polícia začala stíhať Kmotríka mladšieho pre prečin ublíženia na zdraví

Ivan Kmotrik mladší

foto: skslovan

Trnavská polícia začala stíhať viceprezidenta a generálneho riaditeľa ŠK Slovan Bratislava Ivana Kmotríka mladšieho za prečin ublíženia na zdraví, ktorého sa mal dopustiť v sobotu (7.4.) na futbalovom zápase Spartak Trnava - Slovan Bratislava útokom na miestneho SBSkára.


„Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre podozrenie z prečinu ublíženia na zdraví. Bližšie informácie k prebiehajúcim úkonom polícia nateraz nemôže poskytnúť,“ uviedla v pondelok pre TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová.

Dve protispoločenské konania riešila polícia v sobotu 7. apríla v Trnave v súvislosti s futbalovým zápasom Spartak Trnava – Slovan Bratislava. Podľa informácií Linkešovej v prvom prípade fanúšik Slovana na zaparkovanom vozidle poškodil spätné zrkadlo, v druhom išlo o incident medzi účastníkom podujatia a pracovníkom SBS. Podľa medializovaných informácií ide o viceprezidenta a generálneho riaditeľa ŠK Slovan Bratislava Ivana Kmotríka mladšieho, ktorý mal udrieť skleným pohárom do hlavy pracovníka bezpečnostnej služby, keď mal od neho pýtal vstupenku do VIP zóny na štadióne. Okolnosti prípadu polícia stále preveruje.

Zápas bol zo strany polície vyhodnotený ako rizikový a bezpečnostné opatrenia boli v čase od 12. do 18.35 h.

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky