Jednou vetou

Poslanci: Hurá na prázdniny. Takto vyzeral ich posledný deň v parlamente

Parlament sa najbližšie zíde na schôdzi až v septembri

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Je dohlasované, najbližšie sa stretnú až v septembri. Prázdniny majú o pár dní skôr ako školáci. Poslanci Národnej rady SR (NR SR) sa v pondelok (25. 6.) stretli pred letom naposledy. V rokovacej sále to miestami vyzeralo ako na konci školského roka, pozrite sa na fotografie.

Parlament je rizikové pracovisko! Pozrite sa, kto prišiel o sako.

Hurá, parlamentné prázdniny sú tu. Poslanci NR SR ukončili program riadnej 33. schôdze a tak sa si leto začínajú užívať o pár dní skôr ako školopovinné deti.

S úsmevom: Písomky v parlamente?

Najbližšie sa stretnú až 4. septembra, keď zasadajú jednotlivé výbory parlamentu pred schôdzou, ktorá je naplánovaná na 11. septembra.

FOTO: Pospím si, vyčistím zuby, ale aj pekne vypočujem. Takto zaujal prezidentov prejav v parlamente.

Niektorí na tvári neskrývali radosť a úsmevy z posledného dňa pred parlamentnými prázdninami. V rokovacej sále sa vytvárali skupinky poslancov, ktorí si ťukali do mobilov, notebookov, či len tak prehodili slovo so susedom v lavici. Našli sa aj „vzorní žiaci“, ktorí všetko pozorne počúvali do ukončenia skôdze.

Kávička, polievočka alebo len cigaretka. Takto obedujú naši poslanci

Chýbalo už len vyvolávanie na preberanie vysvedčenia a odovzdávanie kvetov pani učiteľke, ako to býva zvykom na školách. Pozrite si viac v našej fotogalérii. Takto vyzeral posledný deň v parlamente pred prázdninami.

Všimli sme si: Poslankyňa alebo fotografka?

FOTOGALÉRIA  (kliknite na miniatúry):

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky