Jednou vetou

Poslanec Borguľa: Bude spolupracovať s Borisom Kollárom?

Zľava: Boris Kollár a Martin Borguľa

autorská koláž hlavne.sk, Facebook, MIPS

Bývalý bratislavský poslanec a súčasný krajský poslanec Martin Borguľa sa po neúspešnej kandidatúre na starostu bratislavskej mestskej časti Staré Mesto v minuloročných komunálnych voľbách stiahol na istý čas z verejného života. Zdá sa však, že sa vrátil a nie je vylúčené, či z komunálu presedlá do parlamentu. Na sociálnej sieti dokonca vychvaľuje prezidentského kandidáta hnutia SME RODINA - Boris Kollár Milana Krajniaka.

FOTO: Načapali sme ju. Pozrite sa, kam si odbehla ministerka vnútra Saková

Martin Borguľa vo svojom statuse píše, že z tohtoročných prezidentských volieb získal pocit, že sa do politiky vracia slušnosť a korektnosť. Špeciálne vyzdvihuje práve Krajniaka, o ktorom sa vyjadril: „Musím povedať, že ma milo prekvapil Milan Krajniak, ktorý vystupoval pokojne aj pokorne, hovoril o pomoci ľuďom a zdržiaval sa akýchkoľvek osobných invektív. Keby bolo takýchto slušných a distingvovaných politikov viac, aj tá naša politická scéna by vyzerala asi trochu inak…,“ uviedol Borguľa na sociálnej sieti ešte začiatkom apríla.

Po nenávistnom statuse, končí riaditeľ gymnázia! Ide do politiky?

Status na sociálnej sieti Facebook krajského poslanca Martina Borguľu | Foto: FB Martina Borguľu

 

Kollár ho vytiahol z kaše: Pčolinský vysvetľuje ako sa v minulosti zadĺžil až na 100 000 eur

Zaujímalo nás, či Borguľa pripravuje politický comeback v hnutí Borisa Kollára. „Na svojom facebookovom profile som sa vyjadril ako súkromná osoba k spôsobu vedenia kampane pána Šefčoviča a pani Čaputovej v druhom kole volieb, ako aj pána Krajniaka v prvom kole, pričom práve spôsob kampane a program pána Krajniaka – nekonfliktný, odborný, v prospech ľudí – ma najviac oslovil,“ odpovedal nám Martin Borguľa.

Dekan FTVŠ si pýta likvidačné nájomné. Kto chce zničiť klub kanoistov?

„Ďalšie otázky v tejto súvislosti považujem za irelevantné,“ odbil nás bývalý bratislavský poslanec Martin Borguľa, ktorý v minulosti hájil farby SMER-SD.

Každodenný adrenalín. Všimol si niekto z kompetentných, že tento most potrebuje nutne opravu?

Podľa poslanca NR SR Petra Pčolinského zo Sme rodina Borguľa nie je členom strany, ani nevyvinul žiadne aktivity, aby sa ním stal. Na našu otázku, či si vie Borguľu predstaviť ako člena strany, nám len stroho odpísal: „Na hypotetické otázky nevidíme dôvod odpovedať.“ 

FOTO: Pozrite sa, čo vytiahla kontroverzná Krištúfková!

Podobne reagoval aj Pčolinského šéf a predseda hnutia Sme rodina, Boris Kollár: „V tejto chvíli to nie je téma. Keď si Martin (Borguľa) podá prihlášku, budeme informovať, ale nateraz o tom nič neviem. Komu ešte budete volať? Viem, že ste kontaktovali Petra (Pčolinského), to teraz oslovíte aj Milana (Krajniaka) a všetkých od nás?,“ reagoval pre hlavne.sk Kollár, ktorý spoluprácu s bývalým komunálnym politikom v budúcnosti napokon nevylúčil a podľa našich informácií sa s Borguľom osobne poznajú.

Pridajte sa k nám na facebooku – nájdete nás TU

 

 

Môže vás zaujímať

KORONAVÍRUS: Rezort vnútra pripravuje plán na druhú vlnu pandémie