Jednou vetou

Poslanec Galko chcel zabudnúť na neúspech pri vode a takmer prišiel o život

Ľubomír Galko (SaS)

foto: TASR

Smola mu je riadne v pätách za posledný týždeň. Najprv neprešiel ako podpredseda parlamentu a krátko na to sa takmer pripravil o svoj vlastný život pri známom relaxačnom športe. Exminister a poslanec Ľubomír Galko sa vybral k vode, kde si plánoval užiť posledné slnečné dni, zažil však nočnú moru. Toto sa mu tam prihodilo! Kto ho napokon musel ratovať?

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Podpredseda strany SaS, Ľubomír Galko ( 51 ) je svojou láskou k športovým aktivitám známy a iba oddychovať teda nechcel ani na dovolenke pri mori, kde trávi posledné letné dni. S manželkou Dankou, s ktorou tvoria tvár už takmer 30 rokov sa vybral na mori vyskúšať nezvyčajný, ale čoraz viac obľúbený šport – paddleboarding. More, ktoré sa však javilo ako pokojné sa mu takmer stalo osudným.

FOTO: Plní energie po lete? Poslanci sa stretli na prvej riadnej schôdzi po prázdninách

Minulý týždeň ho parlament nezvolil za podpredsedu Národnej rady Slovenskej republiky a tak si chcel trochu prevetrať zrejme hlavu. Exminister a poslanec parlamentu kandidoval na uvoľnené miesto po Lucii Ďuriš Nicholsonovej, ktorá nastúpila po Európskeho parlamentu po májových voľbách. Ako sa zdôveril na sociálnej sieti, liberáli takmer prišli o jednu zo svojich známych tvárí!

Hop, hop malí žiaci. Rajtár a Galko nenápadne na fakulte práva

V jeden moment sa ale zdvihli vlny a začal fúkať silný vietor od brehu, vysvetlil Galko v príspevku na svojom Facebooku, kde sa zveril s desivým zážitkom svojim známym. Galkova manželka Danka spadla a začala plávať ku brehu aj s paddleboardom ako dobrá plavkyňa. Galkovi sa na doske podarilo udržať trochu dlhšie, napokon však spadol do mora tiež. „Dostal som ale pádlom aj paddlebordom po hlave a šiel som pod hladinu, aj som sa nalogal. V ten moment som si predstavil, aké to bude, keď už nebudem, resp. keď budem už tam dole, opisoval Galko.

FOTO: Raper Kali je už v chomúte. Takto vyzeral ženích a nevesta!

Podpredsedovi SaS sa napokon podarilo dostať nad hladinu a začal plávať ku brehu, avšak silné vlny ho úplne vysilili. Párkrát zakričal o pomoc na Danku, ktorej sa podarilo na vlastnom paddleboarde vrátiť, a vysileného Galka zachrániť. Dostali sme sa na breh, ja už len posediačky, nedokázal by som to v stoji. Neviem, či by som to bez nej dal, asi nie, asi mi zachránila život, doplnil v príspevku dojatý Galko.

FOTO: Trápi sa? Čaputovej hovorca Strižinec je ako vymenený. Spoznali by ste ho?

Galkov status na sociálnej sieti:

Včera som sa skoro utopil. Boli sme aj s Dankou na mori na paddleboardoch, bolo úplne pokojné. V jeden moment sa ale…

Uverejnil používateľ Ľubomír Galko Nedeľa 15. septembra 2019

S manželkou Dankou tvorí Ľubomír Galko pár už takmer 30 rokov:

FOTO: Dostane malých aj veľkých. Originálny komiks o našom parlamente a dejinách

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Počet voliteľných hodín v školách by sa mohol navýšiť, zvažuje minister