Prečo Kiska neuspel u Grendela?

Andrej Kiska a Gábor Grendel

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Prezident Andrej Kiska nepochodil! Do jeho novej strany, ktorú plánuje reálne založiť po odchode z Prezidentského paláca, sa mu nepodarilo dostať poslanca OĽaNO Gábora Grendela. Kuloárne reči o tom, že tam poslanec prebehne sa šírili dlho. V tejto chvíli im je koniec. Prezident Kiska dostal košom!

Viktor Stromček skončil ako generálny manažér SMER-u. Aj on si písal s Kočnerom

Gábor Grendel ukončil úvahy, že prejde do strany prezidenta A. Kisku cez sociálnu sieť.   „Vážim si aj šancu, ktorú mi hnutie OĽANO dalo v roku 2016. Nebyť tejto šance by sme sa s Danielom Lipšicom neboli dostali do parlamentu a dnes by som sa venoval niečomu úplne inému, ako poslaneckej práci. Preto som sa rozhodol vrátiť prejavenú dôveru tým, že aj v roku 2020 budem kandidovať za OĽANO,“ napísal G. Grendel.

Peter Cmorik: Zo speváka záhradník!

Predseda hnutia Igor Matovič zareagoval promptne:

„GÁBOR JE FRAJER … v dobe, kedy sa CHARAKTER v politike už nenosí, nie je zvyčajné, aby poslanec odolal medovému motúzu priamo od pána prezidenta,“ napísal na Facebook Igor Matovič ako reakciu na rozhodnutie G. Grendela. Matovič uviedol, že Grendel si získal jeho absolútnu dôveru, lebo za svoje rozhodnutie od neho nič nežiadal a „dôvera sa nezískava vydieraním a tlačením do kúta“.

Či prejde do strany k prezidentovi Veronika Remišová je v tejto chvíli stále otázne, s Matovičom už dlhodobo spolu nevystupujú a ich názory sú častokrát diametrálne odlišné.

Remišová o nezhodách v OĽaNO: Pán Matovič má svoje témy

GÁBOR JE FRAJER … v dobe, kedy sa CHARAKTER v politike už nenosí, nie je zvyčajné, aby poslanec odolal medovému motúzu…

Uverejnil používateľ Igor Matovic Streda 15. mája 2019

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Prokurátor Šanta ukázal na pojednávaní s Pavlom R. piatu zmenku