Jednou vetou

Pri nehode v Michalovskom okrese sa zranili traja ľudia. Polícia obvinila 22-ročného mladíka

Ilustračné foto

foto: Pixabay.com

Pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v sobotu (15.12.) popoludní v Michalovskom okrese, sa zranili tri osoby. Polícia obvinila 22-ročného mladíka zo Sobranského okresu z trestného činu ublíženia na zdraví.

Ako v pondelok informovala košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová, podľa doterajších zistení vodič viedol auto v katastri obce Palín smerom na Pavlovce nad Uhom. V pravotočivej zákrute predchádzal vozidlo, pred ktoré sa zaradzoval, pričom ho zachytil zadnou časťou auta. „Následne dostal šmyk, zišiel z cesty, kde narazil do stromu. Potom zachytil ďalší strom, pričom vozidlo vyhodilo na cestu, kde ostalo stáť,“ priblížila.

Pri zrážke rýchlika s vlakom zahynula pri Šuranoch žena s dieťaťom

Pri dopravnej nehode dvaja spolujazdci podľa predbežnej lekárskej správy utrpeli ťažké zranenia, vodič ľahké. „Bola u neho vykonaná dychová skúška s negatívnym výsledkom. Na aute vznikla škoda cca 600 eur,“ povedala Mésarová s tým, že mladíkovi na mieste zadržali vodičský preukaz. „Obvinenému vodičovi, ktorý je stíhaný na slobode, hrozí za tento skutok v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na jeden až päť rokov,“ uzavrela.

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky