Jednou vetou

Protokolistka Čaputovej: Toto musíte vylepšiť, pani prezidentka!

Zuzana Čaputová

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

Novozvolená prezidentka Zuzana Čaputová prešla výraznou zmenou! Jej oblečenie vyzerá kreatívnejšie ako v minulosti, keď sa menila v podstate len farba strohých šiat. Ale napriek tomu sa zdá, že to nie je úplne "ono". Hlavne.sk preto oslovilo protokolistku Oľgu Peruškovú a na budúcu prezidentku sme sa pozreli odborným okom.

Zuzana Čaputová povzbudzovala hokejistov na Majstrovstvách sveta.

Pellegrini je pripravený radiť Čaputovej, ak by mala záujem

„Áno, vidno, že si vybrala si dizajnérku. Ale – nešťastie dizajnérky je v tom, že dizajnér je ako umelec, má svoje videnie sveta, vidí model a až potom ženu. Ja naopak, som sa vždy pozerala v prvom rade na to, čo zakryť a čo odhaliť na osobe. Na to sa vlastne pozerá aj každý stylista, nie dizajnér. Dizajnéri majú svoj rukopis a neopúšťajú ho. Stylista kombinuje a hľadá najlepšie kombinácie pre osobu. Aby sa na Zuzane Čaputovej mohla dizajnérka vyhrať, musela by mať veľkosť 36 a ideálne proporcie a to, nechcem nikoho uraziť, ale nemá,“ zhodnotila najnovší outfit Zuzany Čaputovej odborníčka na protokol a etiketu Oľga Perušková.

Týchto berie do paláca. Zuzana Čaputová predstavila prvých ľudí z tímu

Prezident Andrej Kiska prijíma svoju nástupkyňu Zuzanu Čaputovú v Prezidentskom paláci. | foto: TASR

 

Čaputovej problémy s partnerom: Stoja pri nej bežní ľudia aj celebrity

Nič však nie je stratené! Novozvolená prezidentka sa evidentne rada obklopuje ľuďmi, voči ktorým má nejaké záväzky. Stačí si však uvedomiť, že prezidentka možno potrebuje viac ľudí okolo seba. „Určite, veľakrát je dobré mať viacej ľudí, treba mať stylistu, ktorý vidí v prvom rade Zuzanu Čaputovú a nie model šiat. Šatník prezidentky musí obsahovať obrovské množstvo vecí, musí reflektovať odevy krajín, do ktorých bude cestovať. A povedzme si pravdu, v súčasnosti je napríklad v Británii in dotvárať odev konfekciou, čo nevyzerá vôbec zle,“ vyhlásila Oľga Perušková.

Ďalší prokurátor kvôli Kočnerovi na odstrel?

Voľby do Európskeho parlamentu a Zuzana Čaputová. | foto: TASR

Budúca prezidentka podľa odborníčky určite nebude mať núdzu o ľudí, ktorí ju „dotvoria do poslednej vrásky“, a dá sa očakávať, že pri nej uvidíme aj asistentku s citom pre šatník, ktorá ju bude sprevádzať.

FOTO: Pozrite sa, v akom stave je prezidentská vila! Aký bude jej osud?

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky