Radia sa politici s vešticou ako Kočner?

Kto z našich politikov využíva služby veštkyne ako Kočner? Zľava: Jana Cigániková (SaS), Anton Hrnko (SNS)

Autorská fotokoláž - hlavne.sk, Michal Psota, Instagram, Shutterstock

Vedieť presne, čo bude a kedy urobiť správne rozhodnutie je lákavé aj pre našich politikov. Pre niekoho zvedavosť, iných nezmysel, ale služby jasnovidcov, či veštkýň využívajú aj vysokopostavení ľudia. Mnohí z nich to však taja. Aktuálne vyšetrovanie Mariána Kočnera odkrýva okrem iného aj to, že si mal údajne zisťovať informácie o svojej budúcnosti a vývoji rôznych situácií z väzby od veštice. Ako sú na tom naši politici - kto z nich využil podobné služby? Veštica nám potvrdila, že k nej chodia aj známe osobnosti!

VIDEO: Toto je možné len na Slovensku. Oprava cesty v Bratislave trvá celú večnosť!

Veštice, jasnovidci alebo numerológovia sú opradení tajomnosťou, vraj zaručene vedia, čo nás čaká a kedy urobiť v živote dôležitý krok. Britská kráľovská rodina vraj využíva takéto služby dodnes. V minulosti napríklad veštci určovali dátumy korunovácie tak, aby bola všade pozitívna energia. Služby veštice mal využívať aj bývalý americký prezident Ronald Reagan.

Jasnovidec o budúcnosti na Slovensku: Takto dopadne Fico, Matovič, Sulík a Kaliňák

Ronald Reagan nie je sám, robia tak nezriedka aj vysokopostavení biznismeni, či známe osobnosti. Keďže ide o citlivú tému, nechávajú si to pre seba, rovnako sa svojimi klientmi nechvália veštkyne. Pre mnohých je dôležité vedieť, kedy urobiť dôležitý obchod, alebo naopak neuzavrieť kontrakt, či prijať lákavú ponuku a často veria napriek racionalite práve týmto spôsobom „odporúčania“.  Nejako tak to mal robiť aj obvinený podnikateľ Marián Kočner, keď dokonca z vyšetrovacej väzby zisťoval telefonicky cez Petra Tótha „čo povedala veštica“.

Pýtame sme sa politikov na ich nízke výkony. Tí sa teda vykrúcajú!

Sú naši politici zvedaví na svoj osud a politickú budúcnosť? Kto z nich využíva tajomné služby?

Erik Tomáš (Smer-SD) má v tom jasno. „Ja? Nikdy som si nebol dať vyveštiť, nemám takéto sklony,“ uviedol pragmaticky E. Tomáš. K tomuto názoru sa úsmevne prikláňa aj Anton Hrnko (SNS), ktorý hrdo vyhlásil: „Ja si svoju budúcnosť predpovedám tak, že si ju projektujem sám,“ zareagoval A. Hrnko pre hlavne.sk.

Pridajte sa k nám na facebooku – viac informácií nájdete TU

Hovorieva sa, že ženy viacej inklinujú k vešteniu, už len z titulu ich prirodzenej zvedavosti. Žeby bola Jana Cigániková (SaS) výnimkou? „Nikdy som si nebola dať vyveštiť a ani to nemám v pláne. Ja mám svoj život vo svojich rukách, a neverím takým veciam, viacej verím sama sebe,“ povedala J. Cigániková.

VIDEO: Reklamy, ktoré pobavia. Takto nás lákali kedysi automobilky

Keď poslankyňa liberálov verí skôr sama sebe, než veštici, komu verí Milan Krajniak (Sme Rodina – Boris Kollár)? „Nenavštívil som nikdy vešticu. Považujem to za veľmi škodlivú vec, ako veriaci katolík sa snažím takýmto veciam vyhýbať,“ uzavrel M. Krajniak.

Remišová podporuje muža, ktorý sa mal hlásiť ku Kotlebovcom?!

Podľa našich informácií jedno veštenie z kariet, ktoré trvá hodinu stojí 20 eur. Ceny na Slovensku môžu byť podľa našich zistení rozdielne, lacnejšie je to vraj na východe a severe, ďalej rozhoduje aj to, prostredníctvom čoho sa veští (kyvadlo, rôzne karty, rituály, numerológia).

Ako využívajú tieto služby známe osobnosti? „Áno, chodia  ku mne herci, speváci, ale aj politici, ale to je moje obchodné tajomstvo, preto vám nič viac o nich nepoviem“ uviedla pre hlavne.sk veštica, ktorá chce ostať v anonymite.

Chcete dostávať od nás pravidelne novinky? Prihláste sa na bezplatný Newsletter a tie najlepšie články za posledný týždeň budú chodiť priamo na Váš e-mail

 

Môže vás zaujímať

Na Slovensku požiadalo v roku 2018 o azyl 10 maloletých bez sprievodu