Jednou vetou

Rande? Procházka s novou ženou

Bývalý poslanec NR SR a predseda strany Sieť, Radoslav Procházka

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Po vstupe do politiky sa život Radoslava Procházku (46) otriasol v základoch. Jeho strana Sieť dostala v parlamentných voľbách len 5,6 %, na čo Procházka reagoval odstúpením z predsedníckeho postu a definitívnym odchodom z politiky. Následne nebol schválený ako kandidát na sudcu Európskeho súdneho dvora v Luxemburgu a ďalšiu ranu dostal v súkromnom živote. Stroskotalo mu totiž manželstvo, rozviedol sa a priznal tiež finančné problémy. Zdá sa však, že najhoršie už má za sebou. My sme ho zachytili dobre naladeného v spoločnosti sympatickej brunetky.

Na Procházku sme natrafili v reštaurácii neďaleko parlamentu. Dvojica dorazila do podniku v čase obeda, vyhliadla si stôl v jeho odľahlejšej časti, aby bola dostatočne vzdialená od ostatných hostí.

Parlament škodí zdraviu: Pozrite sa, čo sa stalo s ministrom!

Bývalý politik si s mladou ženou dobre rozumel. Zaujímalo nás preto, či má Radoslav Procházka novú známosť. Jej identitu však nechcel prezradiť.

James Bond oslavuje narodeniny, stále je to švihák!

,,S kým idem cez pracovný deň na obed ja nebudem s médiami komunikovať,“ odbil nás a presviedčal, že mladá žena, nie je jeho priateľkou. „Bol som na obede s kolegyňou a viac sa k súkromiu nebudem vyjadrovať, keďže som mimo verejného života,“ povedal Procházka pre hlavne.sk.

Nová posila pre Bugára! Kto vstupuje do strany Most-Híd?

Bývalý koaličný líder strany Sieť, ktorá sa rozpadla a niektorí prešli do Bugárovho Mostu – Híd sa dnes venuje advokácii a akademickej práci.

Radoslav Procházka na obede s kolegyňou, 15. 5. 2018

Tá Šimkovičová sa nezdá! Takto sme ju zastihli na ceste do parlamentu

 

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky