Jednou vetou

Raši dlho nevydržal a vrátil sa ku klasike

Vicepremiér dlho s novým imidžom nevydržal. Brada mala posledné dni na mále

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Rázny zákrok u podpredsedu vlády. Vicepremiér Raši sa opäť teší, že ho ľudia spoznávajú. Po brade ani stopy, vrátil sa ku klasike, ktorú poznáme. Do imidžu zasiahol podpredseda parlamentu Martin Glváč.

Pridaj sa k nám na facebooku

„Oholil som Riša Rašiho,“ uviedol stručne podpredseda parlamentu Martin Glváč na sociálnej sieti a pridal fotografiu, na ktorej sa spoločne usmievajú s hladko oholeným vicepremiérom. Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu sa objavoval posledné týždne s novým imidžom, s novinkou podľa našich informácií tak trochu vnútorne bojoval.

Vynovený Raši. Neuveriteľná podoba vicepremiéra so svetoznámou hviezdou.

K okuliarom totiž pridal niekoľkodňové strnisko, na ktoré si nevedel zvyknúť. Kolegovia ho upodozrievali, že je to akási móda na úrade vlády a ide v štýle premiéra. Dokonca ho niektorí prirovnávali k americkej filmovej hviezde. Na nový imidž ho naviedli koncom leta dcéry s manželkou.

Martin Glváč: Parlament je rizikové pracovisko!

Dnes je Rašiho strnisko minulosťou a už niekoľko dní je z neho „hladkáč“. Pokúšali sme sa zisťovať viac u samotného Martina Glváča, ktorý zverejnil spomínaný status, ale zastihli sme ho krátko pred podvečerným hlasovaním v parlamente a nepodarilo sa nám zistiť viac.

Podpredseda vlády sa vrátil teda k osvedčenej klasike, na ktorú sme boli u neho zvyknutí, hoci novinka mu podľa reakcií okolia „sekla“ tiež a na istý čas aj milo osviežila.

 

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Bratia v tričku v Izraeli

Môže vás zaujímať

Ministerstvo vnútra nedokáže vysvetliť, čí Lučanský má, alebo nemá šoféra