Jednou vetou

Rozlietaný poslanec: Pozrite sa, kde sa bol najesť Gröhling!

Poslanec Gröhling (SaS) chodí do fastfoodov pravidelne

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Nestíha sa poriadne najesť, no rozhodne nehladuje ako jeho stranícky šéf počas sviatkov. Bývalý kaderník celebrít a dnes už expert liberálov na školstvo, ktoré má v agende aj stravovanie na školách však veľmi príkladom nejde. Poslanca Branislava Gröhlinga (SaS) sme pristihli, ako si vychutnáva fast-food v nákupnom centre. Ako sme sa dozvedeli, košom dáva aj vynovenej parlamentnej kantíne. Pozrite si v galérii nižšie viac:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Tímlíder SaS pre školstvo Branislav Gröhling | Foto: TASR

Buduje si tím? Tomáš Drucker na kávičke so známym moderátorom

Pristihnutý vo fast-foode! „Práve som si niečo vložil do úst, tak rýchlo dožujem,“ kajúcne aj so smiechom reagoval Branislav Gröhling, ktorého sme zhodou okolností vyrušili telefonátom pri obede a znovu to bola reštaurácia rýchleho občerstvenia.

Expert bez nápadu?

Pritom len prednedávnom zachytil náš fotograf poslanca za SaS, ako si pochutnáva v nákupnom centre a vyberá vo fastfoodových prevádzkach niečo rýchle pod zub.

Sulík zase hladuje. Na zatvorené obchody počas sviatkov si nezvykol

Gröhling evidentne nestíha riadne obedovať, ale určite nehladuje ako jeho šéf Richard Sulík, ktorý už neraz verejne zastonal, ako mu chýbajú čerstvé rožky počas sviatkov, keď sú obchody zatvorené.

Aktualizované: V SaS sa pýtajú Drobu – Nechceš nám vysvetliť svoje kontakt so Zsuzsovou?

„Chodím tam (fast-food), lebo dostanem veľmi rýchlo jedlo a nemusím čakať. V rámci pracovného času mi to veľmi urýchli chod dňa. Vždy si viem z toho „portfólia“ vybrať,“ uviedol Gröhling, ktorý bol v minulosti kaderníkom celebrít. V spomínanom centre, kde sme ho zastihli je aj pobočka siete kaderníctiev, ktoré pred vstupom do politiky viedol a stále je ich spolumajiteľom. Keď je popri parlamente čas, odskočí si tam aj dnes pozrieť starých známych.

Nuda na tanieri

Hoci dal prednosť rýchlemu občerstveniu, ako tak sa snažil zaradiť do jedálnička predsa len niečo zdravé. „Mám pred sebou sushi. Zvyčajne to striedam, buď sushi, alebo tu je šalát, ktorý si viem vyskladať. Isteže, niekedy ako typický Slovák zhreším a dám si nejakú dobrú „smaženicu,“ vysvetlil Gröhling, čo nie je od odborníka na školstvo veľmi príkladné. Podľa posledných štatistík takmer dve tretiny dospelej populácie na Slovensku má problém s nadváhou či dokonca obezitou, u detí ide približne o 12%.

Heringhová prispela Drobovej na kampaň trápnym eurom! Koľko dali ďalší kamaráti?

Budúci týždeň začína rokovať parlament a tak si dnes už právnik a expert liberálov na školstvo môže dopriať aj obed vo vynovenej parlamentnej kantíne. Tú poslancom zrekonštruovali ešte minulý rok za 830-tisíc eur.

Chutná a lacná „táckareň“ pre vyvolených však dostane od neho košom. „Prioritne chodím niekam inam, keď už idem tam, tak je to naozaj iba keď som v časovom strese a neviem nikam vybehnúť do mesta, v rámci jedla,“ dodal Gröhling pre hlavne.sk.

Narobí vietor v politike? Dorota Nvotová má takéto predstavy

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

 

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky