Jednou vetou

S Kiskom som sa rozprával o konštruktívnej spolupráci, uviedol Sulík

Richard Sulík, predseda SaS

foto: TASR

Komunikácia medzi opozičnými subjektmi je nevyhnutná pre zostavenie dobrej vlády. Po pondelkovom stretnutí s lídrom strany Za ľudí Andrejom Kiskom to povedal predseda SaS Richard Sulík. O stretnutí informoval na sociálnej sieti s tým, že sa rozprávali o konštruktívnej spolupráci.

„Bolo to priateľské stretnutie, na ktorom sme sa rozprávali o spolupráci. Už dlhodobo je známe, že SaS ide do volieb samostatne, avšak komunikácia medzi opozičnými subjektmi je nevyhnutná pre zostavenie dobrej vlády pre Slovensko po voľbách 2020,“ skonštatoval  Sulík s tým, že Kisku pozná už zhruba 12 rokov. Podľa jeho slov sa spoznali ešte pred jeho vstupom do politiky a sú dlhoroční priatelia.

FOTO a VIDEO: Danko a Galko ťahali za jeden koniec! Toto ich spojilo

Kiska na sociálnej sieti doplnil, že neformálne rozhovory o spolupráci chce absolvovať s každou demokratickou stranou. So Sulíkom sa podľa jeho slov vždy vedeli porozprávať. „Nie vždy sme sa na všetkom zhodli, ale máme spoločný cieľ – urobiť zo Slovenska lepšie miesto pre život,“ uviedol.

To, že SaS pôjde do volieb samostatne, podľa jeho slov nebráni tomu, aby spolu hovorili o konkrétnych krokoch pre Slovensko, či už pred voľbami, alebo po nich. Dodal, že podobný rozhovor absolvoval pred týždňom aj s koalíciou Progresívne Slovensko a Spolu.

S ANDREJOM NA KÁVIČKE A NA PIVE 🍺Politická mapa sa prekresľuje a 8 mesiacov pred voľbami je čas pobaviť sa o konštruktívnej spolupráci.

Uverejnil používateľ Richard Sulik Pondelok 1. júla 2019

 

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky