Jednou vetou

Po výpadku systémov pošty opäť fungujú. Čo sa vlastne stalo?

Ilustračná foto

zdroj: TASR

Slovenská pošta mala v utorok podvečer technické problémy. Pre výpadok centrálneho informačného systému tak bola nedostupná väčšina poskytovaných služieb na 230 poštách v rámci Slovenska. Chyba je už odstránená a pošty fungujú v štandardnom režíme.

Slovenská pošta už odstránila výpadok centrálneho informačného systému, pre ktorý v utorok (10.7.) v podvečerných hodinách nebola dostupná väčšina služieb na 230 poštách v rámci Slovenska. Informovala o tom spoločnosť na svojej internetovej stránke.

Salmonelóze sa dá predísť hygienou a správnou tepelnou prípravou

„Chybu sa spoločne s dodávateľom technického riešenia podarilo odstrániť pred 18:30. V súčasnosti tak už všetky pošty fungujú v štandardnom režime,“ vysvetlila firma s tým, že posilnila centrum pomoci o všetkých dostupných zamestnancov a situáciu bude monitorovať. „Za dočasné obmedzenie služieb sa ospravedlňujeme,“ dodala pošta.

Slovenská pošta mala v utorok podvečer technické problémy. Pre výpadok centrálneho informačného systému tak bola nedostupná väčšina poskytovaných služieb na 230 poštách v rámci Slovenska, informovala hovorkyňa spoločnosti Martina Macková.

Môže vás zaujímať

Kiskove obvinenie zrazu nie je žiadnym problémom pre budúcu koalíciu