Jednou vetou

VIDEO: Fico sa objavil konečne na verejnosti. Vraj bol na Slovensku a novinárov do toho nič

Robert Fico

autorská koláž hlavne.sk, TASR

Predseda SMER-SD Róbert Fico je späť. Dva týždne sa špekulovalo, kam odišiel. Dnes predpoludním prišiel v dodávke, ktorú používa, do centrály strany na Súmračnej v Bratislave. Okrem neho tam nikto z vedenia strany nebol. Robert Fico s nikým neprehovoril, do centrály strany vstúpil v obleku, s väčším čiernym kufríkom v ľavej ruke a s modrými športovými topánkami a brožúrou v druhej ruke. "Kde som bol a čo som robil? Čo vás je do toho? " opýtal sa R. Fico popoludní na tlačovom brífingu.

Od eurovolieb sa špekulovalo kde je predseda SMER-u? Nevyjadril sa ani k výsledkom volieb do Európskeho parlamentu, aj výzva členov SMER-u z východu na odstúpenie Fica a Kaliňáka a rekonštrukciu strany šla mimo neho.

Exkluzívne foto: Tajné stretnutie Kisku s hlavným organizátorom protestov

Dovolenku mal podľa niektorých informácií nahlásenú do 6. júna, čo sa aj potvrdilo. Ešte pred týždňom sa objavili informácie, že má byť v Izraeli, kde sa mal zveriť tamojším kardiológom a rieši svoj zdravotný stav.

FOTO: Futbalista Vladimír Weiss ml. na kávičke. Aha, na čo zabudol!

Jeho kolegovia o tom, kde sa ich predseda nachádza nemali o nič lepšie informácie. „Je mi známe, že tento týždeň je Robert Fico mimo republiku, viac ale neviem. Nič som nepočul, takže sa určite nič nedeje, „ informoval podpredseda Smeru, Miroslav Číž. „Nemám informácie, ani neviem, že je mimo,“ povedal Martin Glváč, podpredseda NR SR.

Volebný model: Aké preferencie zaznamenáva Kiskova strana?

Jeho príchod do centrály v piatok nebol priamy. Sivá dodávka s ochrankármi, v ktorej sa nachádzal, najprv obišla budovu, až potom zaparkovala pred zadným vchodom, kadiaľ R. Fico vošiel dnu.

Pozrite si video z krátkeho brífingu Roberta Fica pred centrálou SMER-SD v piatok popoludní:

Vždy som sa vedel dohodnúť. Budem sa správať tak, aby Smer vyhral parlamentné voľby.

Vždy som sa vedel dohodnúť. Budem sa správať tak, aby Smer vyhral parlamentné voľby.

Uverejnil používateľ Robert Fico Piatok 7. júna 2019

 

Kto chcel naozaj smrť našich detí?- pýtajú sa J. Kuciak a Z. Kušnírová

 

Robert Fico sa objavil medzi novinármi. Poprel, že by bol v Izraeli. Potvrdil, že ostáva na čele strany SMER-SD. | foto: hlavne.sk/ld

 

FOTO: Retro výstava prináša spomienky naživo!

Popoludní poskytol Robert Fico rozhovor pre novinárov.  „Do volieb povediem stranu ako predseda,“ vyhlásil R. Fico. Na otázku či by to Peter Pellegrini nezvládol R. Fico uviedol: „Pán redaktor, kladiete zbytočné otázky.“ R. Fico uviedol, že možno treba viacej emócií, viacej príbehov, odmieta komentovať výzvu členov z východného Slovenska a nebude robiť ani politiku podľa novinárov. „Nevidím dôvod na žiadne personálne zemetrasenie,“ uviedol s tým, že jeho jediným cieľom je vyhrať parlamentné voľby 2020.

FOTO: Ficove údajné kontakty s mafiou si preklepol aj bývalý šéf ŠtB Lorenc

„Budete ma vidieť a cítiť po celom Slovensku, tak to má byť,“ – uviedol R. Fico.

Na otázku kde bol dva týždne, odmietol odpovedať:  „Žiadny Izrael, žiadni doktori, „ uviedol. „Kde som bol a čo som robil? To snáď nemyslíte vážne? Čo vás je do toho? Bol som na výstave v Mostare a chodil som po Slovensku,“ uviedol  R. Fico s tým, že má tiež právo na súkromný život.

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky