Jednou vetou

Seknú Pellegrini a Danko s politikou? Takto by sa mohli živiť v pohode ďalej

Peter Pellegrini a Andrej Danko

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

Vieme, kde by sa uplatnili, keby sekli s politikou! Predseda vlády Peter Pellegrini (43) a šéf parlamentu Andrej Danko (44) na konci roka 2018 poodhalili, kam sa môžu uberať ich kroky, ak sa rozhodnú skončiť na svojich súčasných pozíciach. To musíte vidieť, ako si vedia zo seba vystreliť naši najvyšší ústavní činitelia! Pozrite si videá nižšie:

Aj politici sú len ľudia. Aké majú plány a čo nezvládli v roku 2018?

Takto ich vôbec nepoznáte. Jeden nervózny, trochu podráždený, ale prajný, keďže zaželal ľuďom to, čo len on vie zaželať. Druhý chce povedať niečo seriózne a múdre, ale popletie sa mu jazyk. Danko s Pellegrinim sa uplatnia v zábavnom priemysle, keď raz seknú s politikou.

FOTO: Nakupovali do poslednej chvíle alebo si len tak posedeli na kávičke

Predseda Národnej rady Andrej Danko (SNS) zverejnil v posledný deň roka na sociálnej sieti video, ktoré spočiatku vyzerá, ako prípravy na seriózny novoročný prejav z jeho kancelárie. Myslel aj na detaily, nakoľko mu spoločnosť robili podobné hodiny, ktoré si niektorí pamätáme z príhovorov prezidenta Gustáva Husáka. Opak je však pravdou.

Danko opäť úraduje: Po horalkách ide najnovšie po „tomtom“

Šéf parlamentu spočiatku na všetkých okolo seba vrčí, na stole má hŕbu papierov, v ktorých hľadá prejav a ešte si pomýli aj rok, ktorý prichádza, ale „v tomtom“ sme si u neho občas zvykli. Na svojho hovorcu miestami reval, aby prestal niečo kopírovať, lebo vraj z toho bude „prúser“, čím narážal na nedávnu kauzu okolo svojej rigoróznej práce. Po pár sekundách je všetko vysvetlené a celé to bol iba silvestrovský žart.

VIDEO: Silvestrovský žart Andreja Danka

ČLOVEK ČLOVEKU 2019 ?

Uverejnil používateľ Andrej Danko Pondelok 31. decembra 2018

Šok v parlamente! Dankovi dá košom asi jeho hovorca Kostelník

Krátko na to, ako sa zverejnené video rozšírilo na sociálnych sieťach, časť ľudí napísalo do komentárov predsedovi Národnej rady, že hoci je jeden z najvyšších ústavných činiteľov v našej krajine, ukázal sa ako človek, ktorý si vie aj zo seba vystreliť. Danko sa čiastočne pokúsil odzbrojiť všetkých, ktorí mu vyčítajú niektoré prešľapy v politike. Svojej povesti však neostala nič dlžná zábavná stránka Zomri a šéfa SNS si zobrala hneď na paškál.

Prosím vás, neposielajte nám to Dankove video. Je to trápne, silené a opäť ujebaný nápad. Samozrejme… Vykrádanko. Teraz všetci zabudneme aké prúsery robíš a budeme sa smiať, že hihi aj ty si len človek. Hej, ale platený z našich daní. Nespomínáš si čo si stihol všetko? V poriadku:1. Likvidácia spravodajstva a vyhnanie schopných ľudí z RTVS2. Netransparentný nákup stíhačiek a inej vojenskej techniky3. Tvoji neschopní ministri školstva a pôdohospodárstva4. Rigorózna práca čo?5. Odvod pre potravinové reťazce… Skvelá praca6. Tvoje selfíčka so super kamošmi z Ruska a vystúpenia v Dume7. Vlaky naše <3 Určite som na veľa vecí zabudol, to som si len tak zhrnul za tento jeden rok a opustil sa. Pozdrav Hrnka, poklepte sa po pleciach, akí ste ultravtipní všetci na Silvestra a choďte si zahrať šach. Je mi zle, čo robíte s touto krajinou. A dávate jej kvalitný mat. PF 2019

Uverejnil používateľ Zomri Pondelok 31. decembra 2018

VIDEO: Kuriózna nehoda auta terčom vtipov

Zdá sa, že na konci roka zmysel pre humor nechýba ani predsedovi vlády. Peter Pellegrini (Smer-SD), ktorý v rôznych príhovoroch a vystúpeniach cez rok pôsobí veľmi seriózne a neraz vážne, si práve na Silvestra urobil zo seba tiež „dobrý deň“. Svojim fanúšikom ponúkol zostrih najlepších breptov, ktoré sa mu podarili v roku 2018 počas nahrávania práve spomínaných videí.

NAJLEPŠIE BREPTY ROKA 2018 Aj premiér je len človek. Priatelia, prajem Vám, nech máte celý rok 2019 úsmev na tvári. ?

Uverejnil používateľ Peter Pellegrini Pondelok 31. decembra 2018

Vymení Pellegrini vládnu limuzínu za toto?

Fanúšikovia obom politikom do komentárov okrem všetkého dobrého v roku 2019 vyjadrili porozumenie s tým, že mýliť sa je ľudské a platí to aj pre nich.

VIDEO: Fico robil Mikuláša v parlamente. Pozrite sa, ako sa zamaskoval?!

Predseda vlády, ako aj predseda Národnej rady práve na Silvestra ukázali, že hoci cez rok majú viacero vážnych povinností, tak aj oni majú sem-tam počas výkonu svojich funkcií občas postarané o úsmevné momenty.

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Či však naši najvyšší ústavní činitelia zvažujú presedlať z politiky a miešať sa do remesla niektorým opozeraným zabávačom, nie je v tejto chvíli známe. Do konca roka sa nepotvrdili ani kuloárne informácie o prípadných ponukách z verejnoprávnej RTVS, nakoľko generálny riaditeľ Jaroslav Rezník už má najväčšieho Slováka dávno v ponuke a o nových estrádnikov evidentne nemá momentálne záujem.

FOTO: Nakupovali do poslednej chvíle alebo si len tak posedeli na kávičke

 

 

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky