Jednou vetou

Sladké tajnosti Silvie Shahzad: Toto ste o nej netušili!

Sladké tajnosti Silvie Shahzad

autorská koláž hlavne.sk, Instagram

Prvá žena, ktorá sa do parlamentu dostala aj napriek hendikepu, si súkromie prísne stráži. Práve preto ste o nej možno netušili jednu z najdôležitejších vecí v jej živote. Aké tajomstvo skrýva Silvia Shahzad?

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Poslankyňa NR SR za OĽaNO, Silvia Shahzad pôsobí v parlamente už niekoľko rokov. Nebráni jej v tom ani hendikep, ktorý ju pripútal k vozíku.

Popri vyčerpávajúcej práci sa však stíha venovať aj rodine – manželovi Yasirovi, synovi Tariqovi a dvojičkám Aline a Kamilovi, ktoré sa jej narodili iba v máji 2019. V rozhovore pre hlavne.sk prezradila, ako zvláda náročnú prácu aj rozrastajúcu sa rodinku.

FOTO: Manželia Žbirkovci oslávili výročie. Uhádnete, koľko sú už spolu?

Do práce sa od pôrodu vrátila mimoriadne skoro, materskú dovolenku si užívala iba mesiac. O deti sa stará predovšetkým manžel, preto som sa pomerne skoro mohla vrátiť do práce. Výmena rolí u nás funguje, tvrdí Shahzad. Bez osobných asistentiek by sa však podľa jej slov rodina nezaobišla.

FOTO: Manželia Rehákovci sa vybrali na jesennú prechádzku!

Byť poslankyňou nie je štandardné zamestnanie, nedá sa od toho len tak odstrihnúť. Pokladala som si za povinnosť vrátiť sa do práce čo najskôr, aj keď je to niekedy na úkor rodiny. Na mne zostáva dojčenie, priblížila Silvia Shahzad v rozhovore pre hlavne.sk.

Jeseň vystrkuje rožky: Toto sú najlepšie recepty proti chrípke a prechladnutiu

Stále sa snažím byt platným členom parlamentu, pripravujem návrhy zákonov, snažím sa viac priblížiť poslancom problémy ľudí so zdravotným postihnutím, doplnila Shahzad. Pomoc ľuďom s postihnutím bude pre ňu podľa jej slov dlhodobo témou číslo jedna.

Odlomená kryha z Antarktídy: Je väčšia, ako Londýn!

Z dvojičiek sa poslankyňa teší už niekoľko mesiacov:

Uverejnil používateľ Silvia Shahzad Streda 26. júna 2019

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Pellegrini nadbieha prezidentke, môže prevziať voličov PS