Jednou vetou

Sladkosti aj kávička s kamoškou. Štýlová Tóthová na záťahu v obchodoch.

Bývalá podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti Katarína Tóthová si vybehla do nákupného centra

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Srší optimizmom, má stále elegantný štýl a politika ju už dnes tak veľmi netrápi. Pred pár dňami si to na predvianočné nákupy zamierila do známeho obchodného centra v hlavnom meste aj niekdajšia ministerka spravodlivosti a poslankyňa Národnej rady Katarína Tóthová. Náš fotograf expolitičku zachytil, ako si vykračuje známym nákupným centrom spolu s kamarátkou. Popri obchodoch bol čas aj na maškrtenie. Pozrite si foto nižšie.

FOTO: Na vianočné trhy si vybehli aj známe tváre. Takto si vychutnali dobroty a náladu!

Bývalá podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti, ako aj bývalá poslankyňa Národnej rady Katarína Tóthová (78) si tiež našla čas na predvianočné nákupy.

Spolu s kamarátkou, ktorá Tóthovú sprevádzala, stihli všetko prebrať a o úsmevy nebola núdza. Okrem toho bol čas aj na drobnú maškrtu. „Vybehla som pre pár drobností, ale neprezradím,“ uviedla tajuplne pre hlavne.sk Tóthová. Popri nakupovaní bol čas aj na sladkosti. Ponúkli nás cestou čokoládovými bonbónmi, čo bolo milé. Veľmi sa teším, keď príde vnučka, deti a tento rok budeme celá rodina na Vianoce spolu,“ povedala bývalá politička.

Exkluzívne: Video z vianočného fotenia Heringhovej s deťmi. To bola zábava!

Dnes je politika pre ňu uzavretá kapitola. „Keď občas sledujem politické dianie, tá úroveň je slušné povedané úplne niekde inde, ako kedysi. Vyučujem na škole, venujem sa študentom a som spokojná,“ dodala pre hlavne.sk K. Tóthová.

S politikou definitívne skoncovala po voľbách v roku 2010. Mečiarove HZDS, ktoré bolo spolu so SNS súčasťou prvej vlády Roberta Fica (2006 – 2010) a za ktoré kandidovala, zaniklo. Aktuálne podľa webu Univerzity Komenského v Bratislave pracuje na Katedre správneho a environmentálneho práva ako profesorka.

FOTOGALÉRIA: (kliknite na miniatúry)

Pridajte sa k nám na Facebooku – nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky