Jednou vetou

Slovenská pošta v lete načas zatvorí niektoré svoje pobočky

Slovenská pošta
Ilustračná foto

foto: TASR

Slovenská pošta cez leto vyhovie svojim zamestnancom a upraví otváracie hodiny. Na čas zatvorí niektoré z pobočiek. Úpravy sú plánované do 30. septembra 2018.

Slovenská pošta upraví počas letného obdobia otváracie hodiny vybraných pôšt a dočasne zatvorí niektoré pobočky. „Dôvodom je vytvorenie podmienok pre plánované čerpanie dovoleniek zamestnancov,“ priblížila hovorkyňa Slovenskej pošty Martina Macková.

Pošta využíva podľa jej slov prevádzkovo menej náročné obdobie roka s priemerne najnižším počtom zákazníkov, aby koncentrovala zamestnancov na rozhodujúce pošty s dlhšími otváracími hodinami a vyššou návštevnosťou.

Strana #Sieť sa rozhodla zmeniť názov svojej strany

Úpravy sú naplánované do 30. septembra 2018. Zoznam pôšt, ktorých sa toto obmedzenie dotkne, je dostupný na webovej stránke Slovenskej pošty posta.sk v časti Aktuálne.

„Zoznam bude aktualizovaný raz týždenne a bude sa operatívne meniť podľa aktuálnej situácie na poštách,“ avizovala Macková. V rámci jednotlivých pobočiek bude podľa jej slov zabezpečené informovanie zákazníkov prostredníctvom vývesiek.

Môže vás zaujímať

Odsúdeného Mišenku zadržali v Rakúsku