Jednou vetou

Matovič sľúbil milión, ktorý nemá!

Igor Matovič

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Igor Matovič sľuboval milión. Hoci nemá milión. Igor Matovič dal verejné vyhlásenie, že ak mu niekto prinesie do konca týždňa nahrávku, z ktorej pochádza prepis jeho rozhovoru s Mariánom Kočnerom, ktorý sa ocitol v redakciách, spraví z neho milionára. Malo ísť o stretnutie s Kočnerom z roku 2010. Stretnutie, na ktorom mal M. Kočner I. Matovičovi povedať, čo naňho chystá Sulík, sa podľa Matoviča naozaj uskutočnilo, ale prepis v redakciách bol falošný.

Chaos a zmätok spôsobilo priznanie ďalšieho obvineného v kauze vraždy Kuciak

„POSLEDNÁ VÝZVA. Helou mafoši, zverejnili ste akože prepis môjho rozhovoru s Kočnerom. Ponúkol som vám milión eur, keď zverejníte nahrávku, z ktorej ste ho akože prepísali. Odvtedy uplynulo 50 hodín a vy nič. Čo sa deje? Čo neviete poslať jednoduchý mail s prílohou do tých istých redakcií, kam ste poslali „prepis“? To ste na tom tak úboho s pc zručnosťami? Alebo víkendujete? Alebo milión za to nestojí? Veď máte unikátnu príležitosť ma doraziť a celému Slovensku dokázať, že to, čo tvrdím, že je výmysel, výmysel nie je, a je to čistokrvná pravda,“ písal pred približne týždňom Igor Matovič na facebooku.

Do ukončenia výzvy mu nahrávku nikto nepriniesol. Už vtedy nás zaujalo, aký milión to Igor Matovič sľubuje? Z vlastných alebo straníckych peňazí? Dnes nám I. Matovič odpovedal: „V tejto veci som si bol taký istý, že žiadna taká nahrávka neexistuje, že som ho ani nemusel mať, mohol som ponúknuť aj 150 miliónov. To bolo jedno, lebo keď ste si raz sebou istý, tak môžete hrať aj s kartami, ktoré nemáte,“uviedol Igor Matovič pre hlavne.sk.

FOTO: Načapali sme ju. Pozrite sa, kam si odbehla ministerka vnútra Saková

Môže vás zaujímať

Ministerstvo vnútra nedokáže vysvetliť, čí Lučanský má, alebo nemá šoféra