Jednou vetou

Šok pre fanúšikov Drobovej – Gabika, ako si nám toto mohla spraviť?

Gabriela Drobová šokovala verejnosť

autorská koláž hlavne.sk, Facebook GD

Všetkých svojich fanúšikov v stredu večer (30. 1.) nečakane šokovala. Pritom len pred pár mesiacmi s veľkou pompou prijala svoju životnú výzvu kandidovať v prezidentských voľbách 2019. Čo sa stalo, že počiatočné odhodlanie moderátorky a riaditeľky módnej televízie Gabriely Drobovej po pár mesiacoch opadlo? Reakcie zarmútených fanúšikov nenechali na seba dlho čakať- prečítajte si nižšie odkazy plné žiaľu. Gabika, ako si im toto mohla urobiť?!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Gabriela Drobová | foto: markíza.sk

Heringhová prispela Drobovej na kampaň trápnym eurom! Koľko dali ďalší kamaráti?

Najprv všetkých príjemné prekvapila a teraz sa znovu postarala o poriadny rozruch, či skôr obrovské sklamanie pre jej nespočetné množstvo fanúšikov. Tí majú od stredy večera hlavy v smútku. Gabika, koho máme voliť? Pýtajú sa davy, ktoré už videli Drobovú v prezidentskom paláci od júna 2019.

ŠOK! Takto bojuje o voličov Gabika Drobová. Kampaň na mieste, kde by ste to vôbec nečakali

Ťažká méta?

Pri ohlásení kandidatúry sa Drobová rozhodla si určiť neľahké predsavzatie a to 15-tisíc pohybov na transparentnom účte. Čiže nie objem peňazí, ale čisto počet transakcií. Pritom pre kandidáta sú najpodstatnejšie podpisy. Buď 15 od poslancov NR SR, alebo 15-tisíc vyzbieraných v uliciach.

 Danko sa stretne s poslancami, ktorí tvrdia, že ich dôchodca podviedol

Peniaze sa nesypali

Ako sa zdá, 15-tisíc transakcií nie je malé číslo ani pre známu párty maniačku a riaditeľku módnej televízie. Želaný stav sa jej nepodarilo do vytýčeného termínu dosiahnuť. Drobová sa preto rozhodla kandidatúru zrušiť. Svoje rozhodnutie oznámila verejnosti na sociálnych sieťach v stredu večer a mnohých svojím rozhodnutím zaskočila. čítajte viac nižšie

View this post on Instagram

Ako som sľúbila, dnes dám definitívne vyjadrenie k mojej prezidentskej kandidatúre. V prvom rade však chcem poďakovať všetkým, ktorí mi fandia  a pomáhajú. Na druhej strane patrí moja vďaka aj ľuďom, ktorí mi dávajú konštruktívnu kritiku. Tá ma totiž posúva ďalej. Nemyslím tým hejterov, ktorí sa zapájajú do rôznych diskusií so zlým úmyslom a cieľom ubližovať. Aj opačný názor sa podľa mňa dá napísať láskavo. Veľa vecí sa mi na ceste k pokusu o prezidentskú kandidatúru podarilo. Zákonné podmienky sú jedna vec, ale výzvy ktoré som dala sama sebe sú pre mňa ešte dôležitejšie. S pokorou si musím priznať, že sa mi nepodarilo  splniť to, čo som si predsavzala a síce relevantný počet pohybov na transparetnom účte. V živote je veľmi dôležité načasovanie. Pre mňa ten správny čas vydať sa touto cestou v tejto chvíli nenastal… Svet potrebuje charizmatickych lídrov, ktorí sú múdri, laskaví a predovšetkým vedia počúvať. Želám si, aby sme na presne takého PREZIDENTA mohli byť my všetci Slováci hrdí. "Vodca, ktorý nepočúva sa nakoniec obklopí ľuďmi, ktorí nemajú co povedať." #happygaba

A post shared by Gabriela Drobova (@gabrieladrobova) on

Prezidentská kandidátka Gabriela Drobová. Neuveríte kto jej zbiera podpisy!

Napriek neúspešnej kandidatúre však Drobovú naďalej podporujú kamaráti a známi. Niektorí ju povzbudili, aby kandidatúru nevzdávala, iní jej gratulovali k úspechom, ktoré sa jej v kandidatúre podarilo dosiahnuť. Od splnenia predsavzatia však bola poriadne ďaleko. Transakcií na účte jej totiž pribudlo iba 34, čo bolo pri jej cieli žalostne málo, priam zahanbujúco.

Drobovú podporili aj známe osobnosti ako napríklad celebritná lekárka Alena Pallová, moderátorka Soňa Skoncová či bývalá playmate Andrea Heringhová, ktorá Drobovej poslala na účet symbolické 1 euro, za čo si vyslúžila u časti fanúšikov obrovské strápnenie.

Fanúšikovia vyjadrili podporu prezidentskej kandidátke:

Nekvalitné mäso z Poľska na Slovensku. Ako veľmi je nebezpečné a kde sa vyskytlo?

Na transparentom účte sa Drobovej podarilo vyzbierať viac ako 8 000 eur. Ako plánuje naložiť so získanými financiami? Ponechať si ich neplánuje. „Vrátim ich darcom. Tie, kde je v popise ANO, venujem na dobročinnosť,“ informovala Drobová na svojom facebooku.

Koho však odporúča voliť samotná Drobová, keďže fanúšikovia boli v marci pripravení odovzdať jej svoj hlas, je nateraz veľká záhada. „Ako ju však poznáme, určite sa k niektorému z kandidátov prikloní a verejne ho podporí. Z obrazoviek Fashion TV sa určite nestiahne,“ odkazuje zdroj blízky G. Drobovej.

Pridajte sa k nám na facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky