Sulík zase hladuje. Na zatvorené obchody počas sviatkov si nezvykol

Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík.

Foto: archívne, TASR

Nezobral si na cestu lepeňák a teraz hladuje. Šéf liberálov Richard Sulík (50) si opäť posťažoval na zatvorené obchody počas sviatkov. Tentoraz predsedovi SaS chýbali čerstvé pagáče. Za status, ktorý zverejnil na sociálnej sieti ho niektorí riadne zotreli.

„Vraciam sa z východu a v obľúbenej pekárni pri Kozom Vŕšku v Ivachnovej som si chcel kúpiť čerstvé pagáče, ktoré sú výborné. Ale žiadne také, lebo je sviatok a je zavreté,“ posťažoval si v sobotu počas sviatku na facebooku predseda Sas Richard Sulík.

Škandál u Lajčáka: Funkcionár ministerstva šoféroval opitý

Šéf liberálov si tak nevie na novelu zákonníka práce, ktorá funguje od marca 2017 zvyknúť vyše roka. Zákon presne vymedzuje dni, kedy sú obchody zatvorené. Prvýkrát sme si podľa tejto novinky na Slovensku nenakúpili 5. júla minulý rok.

Parlament po prázdninách. Poslanci nevydržali v sále ani 30 minút. Pozrite sa na to

Do Sulíka sa na sociálnej sieti v komentároch hneď pustili ľudia, ktorí si voľno a zatvorené obchody pochvaľujú. „Pán Sulík mám potraviny, ale aj ja aj moji ľudia si chcú oddýchnuť. Vy neoddychujete, robíte 7 dní v týždni?“ pýta sa Viliam. Pridal sa Daniel: „No vy ste “Slováčisko “ jak lusk. Namiesto toho vyplakávania na sociálnych sieťach choďte domov a urobte si ich sám. Takéto bludy napíše len človek čo zrejme nikdy nerobil manuálnu prácu. S takýmto prístupom sa veru na vysnívané kreslo nedostanete.“

Glváč chcel od Blahovej vysvetlenie únosu maloletej Ekvádorčanky

Medzi diskutujúcimi sa objavili aj takí, ktorých zatvorené obchody ako Sulíka rovnako rozčuľujú: „Ja som dnes chcel robiť plot, zistil som že mám iné skrutky aké potrebujem ale keďže je sviatok tak tak nikde nič nekúpim a robota mi stojí,“ napísal Andrej. Niektorí chcú krízu u šéfa liberálov rázne vyriešiť: „Som ochotná ťa zásobovať. Len nech už tieto statusy skončia,“ reagovala Veronika. článok pokračuje nižšie

V máji predseda SaS nehladoval. Pred centrálou si našiel nákupný vozík plný pečiva. foto: facebook

Problémy v minulosti

Predseda SaS už v minulosti kritizoval zatvorené obchody počas sviatkov, na čo si pred centrálou strany našiel nákupný vozík plný pečiva. Zatvorené obchody počas sviatkov sú u našich susedov úplne bežná vec. V minulosti na to doplatila aj Sulíkova kolegyňa zo strany a známa aktivistka LGBTI Romana Schlesinger, ktorá počas Veľkej Noci v Rakúsku chcela nakupovať, ale nepochodila. Ježiša nazvala sadomasochistom, ktorý doj.ebal ľuďom život, za čo si ju šéf liberálov vtedy pozval na koberček.

Prezidentský prieskum: Najvyššie šance má Mistrík

Richar Sulík napokon zahnal hlad a nakúpil oproti zatvorenej predajni na Kozom Vŕšku: „To však neplatí pre predajňu syrov, ktorá je na druhej strane parkoviska, vzdialená asi 15 metrov. Tu som si bez problémov mohol kúpiť čerstvú bryndzu u nechránenej predavačky,“ uviedol šéf SaS.

TENTORAZ SOM CHCEL ČERSTVÉ PAGÁČEVraciam sa z východu, kde som bol podporiť nášho člena Juraja Jevina v kampani na…

Uverejnil používateľ Richard Sulik Sobota 15. september 2018

Ktorý z politikov je najväčší narcis?

Môže vás zaujímať

Vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí trvá malá lavínová hrozba