Jednou vetou

Takto to vidí odborníčka: Čaputová ako na pohrebe, Mistrík dekoncentrovaný

Zuzana Čaputová, Robert Mistrík

autorská koláž hlavne.sk, Bohdana Volková

Čo sa to tu deje? Vzdanie sa prezidentskej kandidatúry Roberta Mistríka nás v hlavne.sk zaujalo nielen obrovským významom, ale aj čudným vystupovaním oboch kandidátov. Zuzana Čaputová, oblečená v čiernom, celkovo pôsobila ako po pohrebe. Robert Mistrík zas vyzeral akoby bol duchom neprítomný a vzdanie sa kandidatúry do ktorej investoval skoro 400 000 eur musel čítať z papiera! Mýlime sa, alebo skutočne kandidáti neboli v poriadku? "Je to tak, ani jeden z nich nebol v poriadku," vyhlásila odborníčka na neverbálnu komunikáciu Nora Lauková.

Aktualizované: Mistrík odstúpil, podporuje Čaputovú

Nora Lauková | foto: facebook N.L.

FOTO: Ficove údajné kontakty s mafiou si preklepol aj bývalý šéf ŠtB Lorenc

„Aj tie farby niekedy naznačujú ako človek vníma celú tú situáciu. Ona má v sebe emócie vďaky aj porozumenia, ale vnútorne emočne je to celé rozporuplné, pôsobí smútkovo,“ vyhlásila Nora Lauková. Nedalo nám to, predsa len aj prezidentskí kandidáti sú len ľudia, a opýtali sme sa šéfa volebného tímu Zuzanu Čaputovej, či je v jej súkromní všetko v poriadku. „Samozrejme, viete, asi by nebolo vhodné sa veľmi usmievať, keď sa iný kandidát vzdáva,“ uviedol pre hlavne.sk hovorca Z.Čaputovej Martin Burgr.

Nepáči sa mu? Danko vo veľkom redizajnuje luxusný dom za 500 000 eur

„Všimnite si, ona máva štandardne ruky voľne pri tele alebo len vnútorne uzavreté nad bruchom. Na tejto tlačovke s nimi sústavne pohybuje, to znamená šúcha si ruku jednu druhú, akoby hľadala oporu. Ona sa štandardne takto nevyrovnane nespráva: pôsobí ako človek pod obrovským tlakom,“ pokračuje v analýze výstupu kandidátky odborníčka  N. Lauková a upozorňuje aj na postoj Zuzany Čaputovej.

Čaputová naďalej mlčí o partnerovi

Prezidentská kandidátka odmieta, že by bola smutná na tlačovej konferencii s odstupujúcim Mistríkom. Tu je jej status:

ČI SOM BOLA DNES SMUTNÁ?Mnoho z vás mi píše, že som dnes na tlačovke s pánom Mistríkom pôsobila smutne. To, čo som…

Uverejnil používateľ Zuzana Čaputová Utorok 26. februára 2019

 

Poradca poradcu? Bývalý poslanec Rafaj na kávičke s Dankovou pravou rukou

Zatiahnuté ramená znamenajú skľúčenosť. „A do toho ešte aj polyká. Zuzana Čaputová na tejto tlačovke polyká ako typický človek v strese. Štandardne človek normálne dýcha, ale pri spracúvaní negatívnej informácie sa dych skracuje a človek polyká. Ona je tu skutočne plná negatívnych emócií,“ uzavrela hodnotenie Zuzany Čaputovej na tlačovke, kde sa R.Mistrík vzdal kandidatúry Nora Lauková.

Zuzana Čaputová po Mistríkovom oznámení o odstúpení z prezidentských volieb | Zdroj: Bohdana Volková

 

Šokovaní študenti: Andrej Kiska nevie, čo sa deje v jeho kancelárii

A čo hovorí na Róberta Mistríka? Nebol na tom oveľa lepšie! „Neviem čo sa stalo, ale obaja pôsobili, že nie sú v pohode. Mistrík fungoval tak, že to čítal vecne, racionálne, žiadna emócia a bol dekoncentrovaný. Pozrite sa, keď mu novinár položil otázku, úplne odpovedal na niečo iné, chcel to odľahčiť, ale bolo vidno, že bol úplne dekoncentrovaný,“ upozorňuje N. Lauková.

Róbert Mistrík po oznámení o odstúpení z prezidentských volieb | Zdroj: Bohdana Volková

VIDEO: Bláznivá špecialita z Talianska. Jedli ste už vysmážaný vzduch?

Môže vás zaujímať

Ministerstvo vnútra nedokáže vysvetliť, čí Lučanský má, alebo nemá šoféra