Jednou vetou

Táto žena doučuje Miškova?

Exminister hospodárstva Juraj Miškov a uznávaná ekonómka Kate Raworth

koláž hlavne.sk

Exminister hospodárstva Juraj Miškov dával pred rokmi slovenskej verejnosti za príklad Singapur, kde ľudia zarábajú pätnásobne viac ako na Slovensku. Pred parlamentnými voľbami sľuboval voličom nižšie dane aj nezamestnanosť. Na voličov to však nezabralo, pretože Miškov sa vtedy do parlamentu nedostal (SKOK! získal v parlamentných voľbách 2016 len 0,83%).

Plánu Singapur však možno ešte Miškov nedal posledné zbohom a možno ho čaká aktualizácia.

Miškova sme nafotili v kníhkupectve „ponoreného“ do knihy uznávanej ekonómky z Oxfordskej univerzity Kate Raworth, ktorá opisuje sedem spôsobom, ako by mal myslieť ekonóm 21.storočia s dôrazom na riešenie sociálnych a ekologických výziev súčasnosti.

Prečítajte si aj: Jánoš nakupoval. A kde má alobal?

Autorkina medzinárodne uznávaná myšlienka „Donut Economics“ má veľký vplyv na moderných mysliteľov.

Miškov sa mimo politiky zjavne nenudí. Minulý rok mal prednášať na fakulte ekonómie a podnikania na Paneurópskej vysokej škole, kde ho zrejme oslovila na spoluprácu bývalá premiérka Iveta Radičová a okrem toho začal rozbiehať sieť samoobslužných čerpacích staníc po Slovensku.

>>>Takto by dopadli voľby koncom apríla<<<

Hneď ako J. Miškov zohnal knihu známej ekonómky, zahryzol sa do nej

V obchodnej spoločnosti okrem neho figuruje aj bývalý štátny tajomník ministerstva hospodárstva a rovnako ako Miškov, bývalý člen SaS Martin Chren, s ktorým dnes spolu fungujú v strane SKOK!

Súvisiaci obrázok
Ekonómka Kate Raworth, foto: eldiario.es | Plánu Singapur však možno ešte Miškov nedal posledné zbohom a možno ho čaká aktualizácia. Miškova sme nafotili v kníhkupectve "ponoreného" do knihy uznávanej ekonómky z Oxfordskej univerzity Kate Raworth, ktorá opisuje sedem spôsobom, ako by mal myslieť ekonóm 21.storočia s dôrazom na riešenie sociálnych a ekologických výziev súčasnosti. Prečítajte si aj: Jánoš nakupoval. A kde má alobal? Autorkina medzinárodne uznávaná myšlienka "Donut Economics" má veľký vplyv na moderných mysliteľov. Miškov sa mimo politiky zjavne nenudí. Minulý rok mal prednášať na fakulte ekonómie a podnikania na Paneurópskej vysokej škole, kde ho zrejme oslovila na spoluprácu bývalá premiérka Iveta Radičová a okrem toho začal rozbiehať sieť samoobslužných čerpacích staníc po Slovensku. >>>Takto by dopadli voľby koncom apríla<<< [caption id="attachment_53708" align="aligncenter" width="833"] Hneď ako J. Miškov zohnal knihu známej ekonómky, zahryzol sa do nej[/caption]
V obchodnej spoločnosti okrem neho figuruje aj bývalý štátny tajomník ministerstva hospodárstva a rovnako ako Miškov, bývalý člen SaS Martin Chren, s ktorým dnes spolu fungujú v strane SKOK! [caption id="" align="aligncenter" width="643"]Súvisiaci obrázok Ekonómka Kate Raworth, foto: eldiario.es[/caption] Odporúčame aj: Šéf ŠtB Alojz Lorenc si obzeral pomôcky pre gazdinky alebo Exkluzívne foto z návštevy arabského šejka na Slovensku

Odporúčame aj: Šéf ŠtB Alojz Lorenc si obzeral pomôcky pre gazdinky

alebo

Exkluzívne foto z návštevy arabského šejka na Slovensku

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky