Jednou vetou

Títo politici sa radi „svojkujú“ – pozrite si ich selfie

Aj politici idú s dobou a robia si obľúbené "selfíčka"

autorská koláž hlavne.sk

Svojka, alebo skôr známejšie slovo - selfie letí aj u politikov. Najčastejšie sa fotia so svojimi fanúšikmi, priateľmi, alebo len tak, aby zachytili zaujímavý moment zo svojho života, ktorým sa potom pochvália na sociálnych sieťach. Len sa na to pozrite, aké majú autoportréty vo svojich zbierkach.

Natiahnuť poriadne ruku, namieriť na seba fotoaparát – väčšinou mobil, poriadny úsmev, kontrola, aby boli všetci v zábere a selfie je na svete. Potom už len pridať na svoj profil, nech všetci vidia, čo sme s kým zažili, alebo pochváliť sa, kde sme boli. Priatelia to potom lajkujú, pridávajú rôzne komentáre, či šíria ďalej.

Fotografka, alebo poslankyňa? Cestou do práce stíha aj toto!

Neraz vzniknú aj zaujímavé momentky, buď niekto nie je úplne celý v zábere, alebo má na fotografii vtipný výraz a podobne. Fenoménu selfie, čiže autoportrétu nejaký čas holdujú aj politici. Často a radi sa takto podelia so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach aj o zábery zo súkromia.

CELÝ ROZHOVOR: K biznisu som politikov nikdy nepotreboval

Niektorí sa vedia odviazať, iným ešte chýba potrebná zručnosť, aby bolo všetko podstatné v zábere. A to najdôležitejšie pre všetkých začiatočníkov – pozor na dvojitú bradu. Pozrite sa, kto sa z našich aj svetových politikov takto rád fotí a čo za „selfíčka“ majú vo svojich zbierkach.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky