Jednou vetou

Koniec tajnostiam. Tento muž stojí po boku Čaputovej

Zuzana Čaputová a jej partner Peter Konečný

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

Zlomili ju klebety? Prelomila mlčanie a už ho všetci konečne poznajú. Prezidentská kandidátka Zuzana Čaputová odhalila identitu svojho partnera. Je ním textár, hudobník a fotograf Peter Konečný!

Čo chcú ututlať? Kiskov šéf protokolu mieri do Austrálie!

Zuzanu Čaputovú už zrejme prestali baviť otázky novinárov a okolia, s kým žije. Isteže otázky podobného charakteru ako prezidentská kandidátka očakávať  musela, ale s odpoveďou si dávala skutočne načas. Keď sme ju oslovili ešte na jeseň 2018 na naše otázky nereagovala, ale tajnostiam je definitívny koniec. Čaputová zverejnila na sociálnej sieti spoločnú fotografiu s jej novým partnerom. Toto je v jej živote po nedávnom rozvode nová opora.

FOTO: Ficove údajné kontakty s mafiou si preklepol aj bývalý šéf ŠtB Lorenc

„Začínajú sa o mne šíriť rôzne konšpirácie, s kým žijem, prečo to tajím a podobne. Stretávam sa s rôznymi útokmi z ktorých vyplýva, že ak žena žije bez partnera, tak ako keby mala menšiu hodnotu. Pritom je množstvo silných a samostatných žien, rovnako ako mužov. Jednoducho a úprimne. Žijem sama so svojimi dcérami. Mojím priateľom, ktorý mi je aj v týchto dňoch veľkou oporou je skvelý človek, Peter Konečný,“ napísala Zuzana Čaputová na sociálnej sieti.

Zuzana Čaputová: Dala by Kiskovi milosť?

Peter Konečný je jazzový kontrabasista a basgitarista. Práve Peter Konečný je aj autorom mnohých fotiek prezidentskej kandidátky.  „Ľudia si však nevolia prvého pána. Volia si prezidentku, ktorá sa ich zastane,“ napísala na facebooku Zuzana Čaputová.

Toto je najkrajšia prezidentka planéty. Čo má podobné s Čaputovou?

Zuzana Čaputová a jej partner Peter Konečný | foto: facebook Z.Č.

Môže vás zaujímať

Pri výbuchu v Bani Handlová zahynulo pred 11 rokmi 20 baníkov