Jednou vetou

Toto je najkrajšia prezidentka planéty. Čo má podobné s Čaputovou?

Kandidátka na prezidentku SR Zuzana Čaputová a chorvátska prezidentka Kolinda Grabarová

autorská koláž hlavne.sk, TV Markíza, Instagram

To je ale podoba! Kolinda Grabar-Kitarovičová (51) je chorvátskou prezidentkou od roku 2015, označujú ju za najkrajšiu prezidentku planéty. Je to živelná blondína, ktorá má nonstop ruky hore, či už keď revolučne sľubuje Chorvátom budúcnosť, alebo vôjde do šatne chorvátskych futbalistov osláviť s nimi víťazný zápas na Majstrovstvách sveta. Naproti tomu Zuzana Čaputová (45), ktorá sa uchádza o post prezidentky na Slovensku, pôsobí oveľa rezervovanejšie. Keď sa však na obe dámy zadívame, sú veľmi podobné. A myslí si to aj odborníčka na etiketu Olga Perušková, tá dokonca sledovala v Chorvátsku Grabar-Kitarovičovej kampaň!

Matovič to prehnal! Čo to dnes dokazoval?

Olga Perušková, odborníčka na etiketu | foto: facebook O.P.

Koniec tajnostiam. Tento muž stojí po boku Zuzany Čaputovej

„Máte pravdu, oni sa skutočne podobajú,“ reagovala pre hlavne.sk Olga Perušková. Obe kandidátky sú podľa nej príťažlivé, vzdelané a inteligentné mladé ženy, ktoré sľubujú ľuďom svojej krajiny, že za nimi budú stáť. Hoci, každá iným spôsobom. Kým Chorvátka sa štylizovala do úlohy bitkárky za práva Chorvátov, Čaputová sľubuje využitie spravodlivosti za práva Slovákov.

FOTO: Ficove údajné kontakty s mafiou si preklepol aj bývalý šéf ŠtB Lorenc

Kolinda Grabar-Kitoravič mala oveľa revolučnejšiu kampaň. Silným programom oslovila voličov a zaujala ich aj svojim vystupovaním. Stále gestikulovala rukami, vedela ako sa ľuďom dostať pod kožu a mala výborných poradcov,“ porovnáva Olga Perušková obe dámy.

FOTO: Oscarová noc je za nami. Pozrite sa na víťazov!

 

Chorvátska prezidentka Kolinda Grabarová sa fotí kľudne aj v plavkách. | Foto: Instagram KG

 

Takto to vidí odborníčka: Čaputová ako na pohrebe, Mistrík dekoncentrovaný

Prečo podľa O. Peruškovej Grabar-Kitarovičová vyhrala? Preto, že bola ženou venovala sa svojej vizáži, bola vždy perfektne upravená. Ako súmerná moletka, sa mužom páčila ale aj medzi ženami mala svoje obdivovateľky,“ spomína O. Perušková. Celý svet písal o chorvátskej prezidentke, keď po zápase futbalistov vtrhla do ich šatne a spievala s nimi oduševnene hymnu.

Zuzana Čaputová: Dala by Kiskovi milosť?

A na tom by podľa nej mohla uspieť aj Zuzana Čaputová. „Ľudia často nepozerajú program. Ľudia sú už aj sýty tých chlapských zvád, chcú kultivovanosť,“ myslí si Olga Perušková.

Zuzana Čaputová sa zatiaľ v plavkách ako jej chorvátska kolegyňa nefotí, vídame ju v jednoduchých šatách a blúzkach. | foto: facebook Z.Č,

 

VIDEO: Kočner podporuje Zuzanu Čaputovú

Jednu vec by ale Olga Perušková potenciálnej prezidentke Zuzane Čaputovej určite odporučila: jednoduché šaty, na ktoré vsadila, by mala trošku oživiť strihovo a doplnkami, aby sa stala inšpiráciou, podobne ako Chorvátka Kolina. „Aj ona sa vyvíjala postupne, tiež nosila najskôr jednoduché nudné strihy, ale časom z nej poradcovia spravili dámu,“ vyhlásila O. Perušková.

Chorvátska prezidentka Kolinda Grabarová | Foto: Instagram KG

 

VIDEO: Skvelá správa pre fanúšikov. Seriálový hit Most! z Česka mieri na Slovensko

Môže vás zaujímať

Ľudia odkazujú Trubanovi s Matovičom: Ste už smiešni a trápni