Jednou vetou

Trapas u premiéra. Pre toto nebol Pellegrini naživo v diskusnej relácii

Premiér SR Peter Pellegrini

foto: TASR/AP

Poriadne vyťažený alebo len chcel mať už pokoj po celom týždni? Predseda vlády Peter Pellegrini nebol v sobotu (23. 2.) v pravidelnej diskusnej relácii RTVS naživo, ako býva väčšinou zvykom. Dôvod, pre ktorý sa program musel nahrávať vopred, vás prekvapí!

V Smere nie je rozkol, môj vzťah s Ficom je ako pred rokmi, uviedol Pellegrini

Sobotné dialógy verejnoprávneho telerozhlasu sa vysielajú so železnou pravidelnosťou každú sobotu na pravé poludnie. Ak to pracovné okolnosti pozvaných hostí umožňujú, väčšinou sa relácia z obrátenej pyramídy vysiela naživo.

Všetci sa doma z neho smejú, tak si našiel kamaráta v Prahe. Chodí sa Danko doučovať z politiky?

V poslednú februárovú sobotu bol hosťom diskusnej relácie premiér Peter Pellegrini. „Vzhľadom na pracovný program predsedu vlády, je program nahrávaný v piatok, vitajte pri počúvaní,“ uviedla na začiatku moderátorka Marta Jančkárová.

Vymení Pellegrini vládnu limuzínu za toto?

Všetko však nasvedčuje, že ide o fatálnu chybu komunikácie v premiérovom tíme, pretože v tom istom čase, ako prebiehalo vysielanie, zverejnil Pellegrini na sociálnej sieti status, z ktorého však žiadne pracovné povinnosti nevyplývajú. Skôr ide o príjemný víkendový relax. článok pokračuje nižšie

Chaos v RTVS: Rezník, dokedy sa budeme pozerať na takéto trapasy? Diváci zúria…

Premiér Peter Pellegrini miluje lietanie v oblakoch | facebook PP

 

FOTO: Stiahne Drucker známeho markizáka do svojej novej strany?

„Po fakt náročnom týždni si najlepšie hlavu vyvetrám vo vzduchu …,“ uviedol Peter Pellegrini ku fotografiám s lietadlom. O predsedovi vlády je známe, že má vzťah ku lietaniu a pred nejakým časom úspešne zložil aj skúšky na vedenie malého dopravného lietadla. článok pokračuje pod videom

Tento týždeň som absolvoval niečo, na čo som sa tvrdo pripravoval a čakal veľa mesiacov. A na čo určite nikdy v živote nezabudnem…

Uverejnil používateľ Peter Pellegrini Streda 2. augusta 2017

 

Poradca poradcu? Bývalý poslanec Rafaj na kávičke s Dankovou pravou rukou

Prečo však Rezníkova RTVS v sobotu (23. 2.) informovala o pracovnom programe premiéra, ako aj to, kto je za nedorozumenie u Pellegriniho zodpovedný, sme sa do uzávierky nedozvedeli.

VIDEO: Hviezda 90-tych rokov si pochvaľuje mladú manželku. Toto ho naučila!

V nedeľu odcestoval na summit Európskej únie a Ligy arabských štátov v Egypte. Na palubu nášho vládneho špeciálu zobral Sebastiana Kurza – spolkového kancelára Rakúska, ktorý využil služby našej letky.

Sebastian Kurz a Peter Pellegrini pred odletom na summit v Egypte, Bratislava 24. 2. 2019 | foto: instagram

 

Návrat Mečiarovej legendy? Exminister financií spriada nové plány

Môže vás zaujímať

SaS vyzýva predsedu parlamentu Borisa Kollára na odstúpenie z funkcie