Jednou vetou

Truban, Beblavý, Tásler, Lasky z Pary čakajú na výsledky v tíme Valla

Matúš Vallo

foto: TASR

Michal Truban, Miroslav Beblavý, Zuzana Čaputová, ale aj Lasky z Pary či Ivan Tásler - tí všetci očakávajú výsledky komunálnych volieb s volebným tímom kandidáta na primátora Bratislavy Matúša Valla. Toho vo voľbách podporovali práve mimoparlamentné strany Progresívne Slovensko a Spolu-Občianska demokracia. Vallo uviedol, že výsledky očakáva s miernym napätím a pokorou.


Vallo si myslí, že pre víťazstvo urobil so svojím tímom všetko, no vie, že „v rukách“ to mali voliči. Nechcel sa pasovať za favorita podľa posledných zverejnených prieskumov. „Môže to byť zradné, cítil som však veľkú podporu verejnosti,“ povedal novinárom v bratislavskej Novej Cvernovke, kde očakávajú výsledky.  Vallo poďakoval za podporu a dvojročnú prácu celému tímu, dobrovoľníkom, hodnotil ako sa pustili do plánu Bratislavy, právržencov a podporovateľov pozval na povolebný guláš.

Najmenší príspevok, ktorým ľudia podporili jeho kampaň bol 4 eurá, niektorí dali aj tisíce. Vallo všetkým poďakoval.  „Chcel som, aby sme tú kampaň poňali transparentne, čisto, aby sme hovorili len veci, ktorým verím, aby bola pre všetkých a trochu aj vtipná. To, si myslím, sa nám podarilo,“ povedal. V prípade, ak sa nestane primátorom Bratislavy  Matúš Vallo verí, že bude myšlienky svojej kampane rozvíjať s čo najpočetnejším zastúpením Tímu Vallo v mestskom zastupiteľstve (MsZ) Bratislavy.

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky