Jednou vetou

TV Markíza odvysiela duel prezidentských kandidátov

Prezidentskí kandidáti Maroš Šefčovič a Zuzana Čaputová

foto: facebook, koláž hlavne.sk

Televízia Markíza odvysiela pred druhým kolom prezidentských volieb duel prezidentských kandidátov Maroša Šefčoviča a Zuzany Čaputovej. Diskusný súboj oboch kandidátov ponúkne televízia divákom v utorok 26. marca so začiatkom o 20.30 h. Informovali o tom z televízie.

Špeciálnu reláciu s názvom Prezidentské voľby 2019 – Duel kandidátov budú moderovať Zlatica Švajdová Puškárová a Michal Kovačič.

Stredoškoláci by za prezidentku zvolili Z. Čaputovú, získala by takmer 75 %

„Diváci budú mať možnosť dozvedieť sa názory a postoje oboch kandidátov v ich priamej konfrontácii, ako aj odpovede na kľúčové otázky,“ informuje televízia.

Sériu mimoriadnych volebných relácií na Markíze zavŕši v sobotu 30. marca so začiatkom o 22. h finálové volebné štúdio, počas ktorého Slovensko spozná meno novej hlavy štátu.

Priamy prenos s názvom Prezidentské voľby 2019 – Volebná noc budú taktiež moderovať Zlatica Švajdová Puškárová a Michal Kovačič.

„V štúdiu opäť privítajú sociológa Martina Slosiarika a politického komentátora Mariána Leška, ktorí budú počas celej volebnej noci analyzovať a komentovať výsledky druhého kola voľby nového prezidenta SR,“ spresnila televízia.

Politologička: V politike je vždy všetko možné

Divákom krátko po uzatvorení volebných miestností prinesie výsledky prieskumu agentúry Focus, ktoré pre televíziu Markíza zozbiera v posledných hodinách pred voľbami. Druhé kolo prezidentských volieb sa uskutoční v sobotu 30. marca.

Môže vás zaujímať

GRÖHLING: V školstve nechce škrtať, ale efektívne narábať s peniazmi