Jednou vetou

Tak dosť! Informácie zo spisu sa využívajú na diskreditáciu. Glváč podal trestné oznámenie

Podpredseda NR SR Martin Glváč (Smer-SD)

foto: MIPS/hlavne.sk

Došla mu trpezlivosť a nenechá to len tak. Podpredseda parlamentu a exminister obrany Martin Glváč (SMER-SD) sa rozhodol, že úniky z vyšetrovacieho spisu v kauze vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice nenechá bez odozvy. Po tom, ako celé Slovensko riešilo jeho komunikáciu z minulosti s Alenou Zsuzsovou, dnes už obvineňovanou z objednania vraždy Kuciaka, si zrejme povedal - stačilo! Úniky podľa neho organizovaná skupina zneužíva na diskreditáciu a nie na objasňovanie vraždy.

Prešpekulovaná mrcha? Všetkých ťahala za nos. Alena Zsuzsová vábila svoje obete na cudzie fotografie!

Podpredseda Národnej rady Martin Glváč v piatok večer na facebooku uviedol, že ani vražda nemôže ospravedlniť porušovanie ústavy a ďalších zákonov určitou organizovanou skupinou ľudí v záujme ich politických cieľov.

Úniky sú cielene organizované voči určitým osobám, čo potvrdzujú podľa neho udalosti posledných dní.

Chodí si po rozumy ku Zemanovi? Danko zatĺka skutočný dôvod návštevy v Prahe, školiteľov má vraj niekoľko…

„Preto som tento týždeň podal trestné oznámenie v súvislosti s únikmi zo živého vyšetrovacieho spisu, ktoré sú cielene (niektorými médiami a opozíciou) podsúvané verejnosti na diskreditáciu konkrétnych ľudí a politických oponentov. Podobné úniky totižto ohrozujú samotné vyšetrovanie a môžu v konečnom dôsledku pomáhať páchateľom, čo je neprijateľné,“ uviedol podpredseda parlamentu Martin Glváč. Článok pokračuje nižšie 

Kandidáti na Ústavný súd: Expremiéra Fica takmer roztrhali a nečakaný podraz od Žitňanskej

Status podpredsedu NR SR Martina Glváča na sociálnej sieti | facebook

Finálová pätnástka: Jeden z nich bude po marci novým prezidentom

Získané informácie majú podľa neho slúžiť výlučne na špinavé politické hry a to s vyšetrovaním nemá nič spoločného. „Nepochybujem o tom, že po téme voľby ústavných sudcov sa táto organizovaná skupina opäť vráti k špinavým praktikám s cieľom zničiť vybrané osoby a poškodiť vybrané politické strany, pričom jej vôbec nejde o dolapenie páchateľov a objednávateľov ale o prevzatie politickej moci,“ reagoval Martin Glváč vo svojom statuse na sociálnej sieti na začiatku víkendu.

Kauza Alena Zsuzsová: Podozrenia na jej obete narastajú

Na otázky hlavne.sk či má na mysli niekoho konkrétneho v rámci organizovanej skupiny, alebo aj informácie o tom, čo sa chystá, M. Glváč zatiaľ neodpovedal.

Ste sa nami aj na facebooku? Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Najdrahšie volebné kampane mali SMER a PS/SPOLU