Jednou vetou

Už sú kamaráti. Pozrite sa, čo dostal Tomáš od Danka

Predseda SNS a šéf parlamentu Andrej Danko

foto: TASR

Dlhotrvajúci spor medzi predsedom SNS Andrejom Dankom a Erikom Tomášom zo SMER-SD je zdá sa, minulosťou. Vysmiaty Erik Tomáš si zavesil na svoj facebook fotografiu daru od A. Danka.

Škandál na FS: Hlavným zodpovedným za (ne)preclievanie čínskeho textilu bol tento muž

„Takúto krásnu valašku mi daroval predseda parlamentu Andrej Danko so slovami “takéto dary dávam len priateľom”. Veľmi si vážim toto jeho gesto,“ napísal Erik Tomáš na sociálnej sieti.

Škandál u Lajčáka: Funkcionár ministerstva šoféroval opitý

V minulosti pritom práve šéf parlamentu tituloval expremiérovho poradcu a poslanca Národnej rady Tomáša ako „donášača“ pre médiá  a vyhlasoval, že s ním nebude nikdy spolupracovať. Známe sú medializované informácie týždenníka Plus 7 dní, keď mal dať práve Tomáš poskytnúť médiám fotografie, na ktorých bol šéf národniarov údajne v nelichotivej situácii. Danko chcel dokonca Tomáša vyhodiť z kancelárie, ale do urovnania sporu vtedy vstúpil aj predseda Smeru-SD Robert Fico.

Bývalého šéfa zelených kritizujú, Raču oblepil svojou tvárou

„Bol som nedávno na rokovaní u predsedu parlamentu a pán Danko mi daroval túto valašku. My sme si to už vydiskutovali a situáciu považujem za vybavenú. Vieme spolu normálne komunikovať a to je dôležité,“ povedal v krátkosti pre hlavne.sk samotný Tomáš.

Zdroj: FB E. Tomáš

Môže vás zaujímať

SaS vyzýva predsedu parlamentu Borisa Kollára na odstúpenie z funkcie