Jednou vetou

Užívajú si leto: Uhádnete, kam sa vybrali naše poslankyne?

Parlamentné prázdniny zlákali na oddych aj naše poslankyne

autorská koláž hlavne.sk, Instagram, style24x7

V lese na čerstvom vzduchu, na motorkárskom výlete, alebo so psami na záhrade. Aj takto trávia prvé prázdninové dni niektoré naše poslankyne. Nezabúdajú tiež na relax s rodinou a najbližšími. Pozrite sa, akými fotkami z letných dní sa pochválili Veronika Remišová, Jana Cigániková a ďalšie poslankyne. Čítajte nižšie viac:

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Povinností majú vyše hlavy, vedia však, že aj oddych a čas strávený s blízkymi je dôležitý. Práve preto sa vybrali či už na menšie výlety, alebo zahraničné dovolenky. Veronika Remišová, ktorá nedávno avizovala vstup do novovznikajúcej strany Andreja Kisku Za ľudí sa už s novou stranou zamerala na prvú kauzu týkajúcu sa predraženého tendra ministerstva zdravotníctva, podarilo sa jej však na pár dní odbehnúť do hôr, čo bolo podľa jej slov v rozhovore pre hlavne.sk letným prianím. 

FOTO: Pozor, frčí Beňová! Europoslakyňa doplatila na obľúbený šport

Poslankyňa SaS Jana Cigániková sa naopak vybrala na dovolenku do ďalekého Egypta, kde si s rodinou užíva nie len more, ale aj netradičné aktivity. Na svojom instagrame sa pochválila fotkami z mototripu, ktorý si užila priamo v púšti. Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá iba pred pár dňami oficiálne začala pracovať ako europoslankyňa si odbehla vydýchnuť na chatu do Banskej Štiavnice. Hneď na začiatok prázdnin sa jej podarilo zraniť si prst privretím do dvier auta, oddych je pre ňu teda preto na mieste.

VIDEO: Raper Rytmus vyznal lásku Jasmine aj vytúženému synovi

Jana Kiššová z SaS si počas víkendu odbehla s kolegami z SaS na 9. ročník futbalového turnaja v ďalekej Čadci, a na Slovensku ostala aj poslankyňa za SME Rodina, Adriana Pčolinská, ktorá po dni s dcérkou na tobogánoch v aquaparku padla unavená do postele.

FOTO: Europarlament má nového predsedu. Charizmou si však hlasy nezískal

View this post on Instagram

#bombovyzazitok #pecka #desert #mototrip

A post shared by Janka Cigániková (@jankaciganikova) on

EXKLUZÍVNE: Rozhovor s Jarom Filipom, ktorý vychádza až po 25 rokoch

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

 

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky