Veštica o 2019: Čakajú nás veľké zmeny, niektorí politici pohoria!

Populárna Vanessa sa okrem znamení zverokruhu pozrela aj na osudy politikov v roku 2019

autorská koláž hlavne.sk, TASR, Facebook

Lepšie pracovné ponuky, vzťahové problémy, nešťastia či nový vplyvný človek v politike. Veštica a jasnovidka Vanessa predpovedala exkluzívne pre hlavne.sk, ako sa bude dariť jednotlivým znameniam v roku 2019, no posvietila si aj na politikov. Toto o nich prezradila!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto | Foto: canva.com

FOTO: Sneh robí od štvrtka galibu. Na víkend hlásia výstrahy, kritická je situácia najmä na Orave

Rok 2019 a znamenia

V tomto roku sa bude najviac dariť znameniam: blíženci, váhy, panna, vodnár, ryby. „Dariť sa im bude hlavne vo financiách a v pracovnej oblasti. Čakajú ich nové, pozitívne ponuky a lepšie pracovné či finančné vyhliadky. Budú mať dostatok financií a dočkajú sa nezávislosti. Núdzu teda určite mať nebudú a dariť sa im bude viac ako v predchádzajúcom roku,“ vysvetlila veštica Vanessa.

FOTO: Dcéra po Valkovi sa vie poriadne odviazať?!

Vzťahové problémy budú riešiť ľudia so znameniami baran, strelec, býk a rak. „Bude tam viacero nehôd a rozchodov, niektoré zo vzťahov sa budú časovo naťahovať predtým, než skončia. Osoby vo vzťahu budú riešiť najmä sťahovanie.“ Najväčšie problémy by mali čakať znamenia lev, baran a škorpión. Tieto znamenia budú riešiť osobnú očistu a zdravotné problémy, ktoré môžu byť spôsobené aj nedávnym vyčerpaním, ktoré mohli zažiť. „Mali by očakávať operácie a dávať i pozor na vyššiu šancu na nehody,“ predpovedá Vanessa.

Drucker a jeho psí kukuč. Matovičov odkaz hovorí za všetko

Veštica Vanessa | Zdroj: Facebook

VIDEO: Kuriózna nehoda auta terčom vtipov

Rok 2019 a Slovensko

Číslo 2019 podľa veštice Vanessy predstavuje silné očistné číslo. V tomto roku sa bude veľa ľudí čistiť od problémov, domy sa budú čistiť od znečistenia najmä z minulého roka. Slovensko by sa malo posunúť vpred, najmä po finančnej stránke. „Na Slovensku sa bude zvyšovať životná úroveň – nie naraz, ale postupne. Nastane zvyšovanie cien, ktoré ale nepostihne chod domácností. V roku 2019 nás čaká viac hojnosti, viac pracovných príležitostí.“ Ľudia budú podľa predpovede aj viac cestovať.

Známa speváčka radí: Tieto mesiace treba byť opatrný v roku 2019

Rok 2019 a politici

Čo sa týka vlády, nastanú tam mnohé veľké pozitívne zmeny pre ľudí. Niektorí politici odídu pracovať do zahraničného rezortu, iní si budú držať stoličku tu, nie však nadlho. Pozitívne zmeny by mal čakať najmä Andrej Kiska, Boris Kollár, Róbert Fico, Andrej Danko a Béla Bugár. Títo politici budú podľa populárnej veštice napredovať na politickej scéne, ako aj v súkromnom živote.

Začínajú výpredaje. Na čo si dať najviac pozor v obchodoch?

Čo je prekvapujúce, premiér Peter Pellegrini, ktorý naberá za posledné obdobie na popularite a zatienil už expremiéra a svojho straníckeho šéfa Roberta Fica by sa mal mať na pozore. Rovnako to platí aj pre predsedov opozičných strán: Richard Sulík, Igor Matovič a Alojz Hlina by mali čakať nešťastie – podľa slov veštice Vanessy by totiž mali pohorieť na veciach, ktorých sa dopustili v minulosti. „Tento rok už však bude neskoro na ich záchranu, pretože nekalé činy, ktorých sa dopustili sa dostanú na povrch,“ uviedla pre hlavne.sk Vanessa.

Šokovaní študenti: Andrej Kiska nevie, čo sa deje v jeho kancelárii

V politike budú podľa jej predpovede umelo vyvolané hádky a problémy. Tlak na ľudí sa bude stupňovať a politici sa budú snažiť ľudí oklamať. Budú vraj hrať divadlo a pôjde im to veľmi dobre. Do politiky tiež vstúpi veľmi vplyvný, nový človek, ktorý zmení množstvo dôležitých vecí. „K moci sa dostane práve v roku 2019,“ vysvetlila veštica Vanessa.

Exkluzívne foto: Drucker zakladá stranu. Tajné stretnutie s koaličným poslancom

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

Gajdoš o Slovákoch v operácii EUFOR Althea: Počúvam iba slová chvály