Jednou vetou

VIDEO: Čaputová sa usmieva vedľa zlodeja z pumpy

Podporovateľ prezidentskej kandidátky mal ukradnúť peňaženku taxikárovi

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

Tak toto ju nepoteší. Kandidátka na prezidentku Zuzana Čaputová sa odfotila s človekom, ktorý nedávno kradol na benzínovej pumpe. Zlodej má pritom ku Progresívnemu Slovensku veľmi blízko.

Posun v kauze Kuciak? Na polícii vypovedá Peter Tóth, rozhovoril sa šéf Penty Haščák

Do redakcie nám zaslali video, na ktorom podporovateľ Zuzany Čaputovej kradne peňaženku, ktorá patrila istému taxikárovi.

Incident sa odohral nedávno na benzínovej pumpe v bratislavskej Petržalke. Spomínaný muž si na nahrávke z bezpečnostnej kamery prisadne ku stolu na benzínke, na ktorom leží cudzia peňaženka. Krátko konverzuje s personálom a popritom „nenápadne“ presúva peňaženku zo stola do svojho kabáta a odchádza preč.

FOTO: Pozrite sa, čo vytiahla kontroverzná Krištúfková!

Zuzanu chce za prezidentku

Nám sa ho podarilo vypátrať. Muž je taxikárom a volá sa Miroslav K. a jeho kauzička je medzi taxikármi dobre známa. „Ja toho človeka, čo mu patrila peňaženka, poznám. Ja som tú peňaženku zobral a čakal som ho s ňou v aute, že mu ju vrátim. Len som potom musel náhle odísť,“ vysvetľoval Miroslav pre hlavne.sk svoju verziu kauzy s peňaženkou.

Priznal, že peňaženku vrátil, ale až keď majiteľ peňaženky kontaktoval jeho. A to na základe záznamu z bezpečnostnej kamery. Názor na verziu Miroslava si môže urobiť každý sám, po pozretí videa nižšie.

Muž, ktorý zobral peňaženku z pumpy a Zuzana Čaputová | Foto: archív hlavne.sk

 

Zuzana sa k fotografii nevyjadruje

Miroslav sa na sociálnych sieťach prezentuje ako podporovateľ Zuzany Čaputovej. Na facebooku sa stihol pochváliť aj spoločnou fotografiou  s političkou. Fotku odmietol komentovať.

Hovorca Zuzany Čaputovej Martin Burgr na otázku hlavne.sk ako vznikla táto fotografia taktiež odmietol vysvetliť. „Samozrejme, že krádež odsudzujeme,“ uviedol v reakcii. článok pokračuje nižšie

Video krádeže (kliknite na náhľad)

 

Čaputová má problém spomenúť si koho zastupovala na súde

Miroslav má pritom blízko aj k Progresívnemu Slovensku, z ktorého je i Zuzana Čaputová a len pred pár dňami sa v tejto strane vzdala podpredsedníckej stoličky. Spomínaný muž sa napríklad angažoval v prezidentských voľbách. Sedel vo volebnej komisii za Zuzanu Čaputovú. „Bol som tam za Progresívne Slovensko,“ povedal Miroslav pre hlavne.sk.

 

FOTO: Bývalá hviezda Mirec. Tak sa ponáhľal, že zabudol aj na hlad. Čo má nové?

Fotka dokáže zdiskreditovať

Zuzana Čaputová rozhodne nie je jediná z verejne známych ľudí, ktorá má fotku s kontroverznými ľuďmi. Bratislavský župan Juraj Droba sa na jednej snímke napríklad usmieva vedľa zločinca Juraja Bílika alias Čapatého, ktorý bol pravou rukou zločinca Róberta Lališa alias Kýbla.

Takisto poslanec SME Rodina Boris Kollár vysvetľoval niekdajšie výlety napríklad s Jurajom Ondrejčákom alias Piťom, ktorý je odsúdený za riadenie bratislavskej zločineckej skupiny.

FOTO: Multiotecko Kollár na letisku s inou ženou – Andrea, toto ťa nepoteší!

Námestník generálneho prokurátora Peter Šufliarsky má zasa fotografiu z jachty v Chorvátsku s mužom, ktorý kvôli drogovej kriminalite nesmie vstúpiť na územie Švajčiarska do roku 2099. „Zabezpečoval len transfer,“ tvrdil vtedy P. Šufliarsky.

Vlani sa fotografia stala prekážkou pre syna speváka Elánu Joža Ráža, ktorého prezident Andrej Kiska odmietol vymenovať za ministra vnútra po zverejnení fotky mladého Ráža s Robertom Kaliňákom.

 

 

Pridajte sa k nám na facebooku – nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

MATOVIČ: Pre všetky hromadné podujatia budú platiť rovnaké podmienky