VIDEO: Čo spolu riešili? Kiskov radca Baťo a kandidát na prezidenta Mistrík spolu na kávičke

Rado Baťo sa stretol na kávičke s Robertom Mistríkom

autorská koláž hlavne.sk

Bude mu radiť v kampani? Dohadovali sa na spolupráci? Je bežný letný deň, predpoludnie a na spoločnej kávičke sa stretli poradca súčasného prezidenta Andreja Kisku s jedným z kandidátov na hlavu štátu. Rado Baťo a Robert Mistrík spolu vysedávali len pár metrov od prezidentského paláca. (foto a video nájdete nižšie v článku)

Chystajú bič na mimovládky: Zverejnia kto za nimi stojí a kto ich financuje

Radil expremiérke Radičovej, momentálne patrí k najbližším ľuďom súčasného prezidenta Kisku a zdá sa, že v tom bude pokračovať. Alebo to bola len bežná káva? (pozrite si foto aj video nižšie)

Prezidentskí kandidáti o Kiskovi: Mal sa dištancovať a ospravedlniť

Uprostred týždňa našej pozornosti neuniklo stretnutie poradcu hlavy štátu s vedcom a kandidátom na prezidenta Robertom Mistríkom.

Kávičkári v meste. Takto si užívajú začiatok prázdnin politici a známe tváre

Miesto na posedenie si našli len na skok – pár metrov od Grassalkovichovho paláca, kde je sídlo prezidenta SR. (článok pokračuje pod galériou)

Čo bolo témou ich spoločného rozhovoru, ako aj to, či išlo o náhodné stretnutie, prípadne či má Baťo plány spolupracovať na úspešnej kandidatúre R. Mistríka nie je známe. Na naše otázky, ktoré sme mu poslali vôbec nereagoval.

Andrej Danko na Pohode. V tejto forme by ste ho vôbec nečakali

Isté je, že nedávno na festivale v Trenčíne súčasný prezident Andrej Kiska vyjadril priamu podporu konkrétnym kandidátom, medzi ktorými je aj Robert Mistrík. „Sú štyri mená, za ktorých by sme sa asi nehanbili a mohli by dobre reprezentovať našu krajinu. To sú Robo Mistrík, Zuzka Čaputová, Fero Mikloško a uvidíme, či bude kandidovať Marián Čaučík,“ povedal prezident pred pár dňami na Pohode, ktorý dal tak prítomným tipy, koho budúci rok voliť.  Za svoje výroky na festivale si Kiska vyslúžil v médiách kritiku, politický analytik J. Baránek jeho výroky označil za neohrabané a prezident podľa neho už nie je nadstranícky.

Pochutil si prezident na zemiakoch od agrobaróna?

Môže vás zaujímať

Občas sa zaiskrí, dôležité je, že koalícia pokračuje ďalej, myslí si Tomáš